Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Kaa zgadzam sie z Toba, ze w prywatnych malych gabinecikach nie jest lepiej:nie ma takiego sprzetu a po drugie nie maja duzego doswiadczenia jak np w szpitalu czy CO gdzie takie pacjentki jak my to rutyna. Moj lekarz powiedzial mi szczerze, ze u niego nie mialabym takiej opieki, jak w szpitalu. Emi83-moj maz tez ma firme, ale wlasnie takich dodatkowych badan prywatnie tez nie finansuja...
  • 8 lat temu
    Hm...tak patrzę i czytam, że te barwniki to coś dodatkowego u mnie. A może jak Wy mialyscie na NFZ to to robili bez pytań bo było refundowane. A myślicie, że mnie naciągaja ? ? Kurcze przecież ja tego i tak nie sprawdzę.
  • 8 lat temu
    Ona to w zależności od pakietu. My zrobiliśmy taki podstawowy i gdy dzwonili my do PZU i przed każdym badaniem dzwonimy to oni mówią co jest płatne a co nie. W ichnym wykazie tez nie ma. Hm...musze zagłębić temat dziewczynki. A moja ginekolog raczej ma doświadczenie bo jest również na oddziale AM w Gdańsku.
  • 8 lat temu
    Dodam ze moj lekarz jest z Syrii, chodzilam do jego prywatnego gabinetu, ale on tez pracuje w szpitalu dla NFZ. Dostalam od niego skierowanie do wiekszego miasta, bo jest on swiadomy tego, ze maja tam nowoczesniejszy sprzet, wiecej doswiadczenia z takimi pacjetkami. Wiem,ze zalezalo mu na tym,zebym miala jak najlepsza opike medyczna i jestem mu za to wdzieczna.
  • 8 lat temu
    Ona. Masz rację . Taki lekarz to skarb;)
  • 8 lat temu
    Dziewczyny, tak naprawde to kazda z nas ma racje. Zalezy na jakiego lekarza sie trafi, kolejki zaleza od tego ile dziewczyn akurat zglosilo z tym samym problemem itd...
  • 8 lat temu
    Kaa ból nietypowy bo pełzający choć trzymający się bardziej 3cm pod pępkiem i na bokach. Co do ginekologów, gabinetów to za dużego doświadczenia nie mam. Chodzę prywatnie do przychodni specjalistycznej, ale wszystkie skierowania zabiegowe i badania lekarz kieruje do szpitala w którym ma dyżury 3 razy w tyg, więc ze mnie nie zdziera, a nadal jestem w jednych rękach. Co szczerze daje mi jakieś poczucie bezpieczeństwa. O barwnikach nic nigdy nie czytałam, nie słyszałam. główkuje ale pustka w głowie, nic nie dzwoni :/
  • 8 lat temu
    Kurze ja wcale nie chce mieć w niczym racji ani z niczym się gmatwac. Ja juz bym chciała, żebyśmy wszystkie miały wyniki i oddychamy pełnią szczęścia. Póki co idę się szykować do pracy. Buziaki Evla co u Cię? ?;)
  • 8 lat temu
    O w tym samym czasie napisalysmy. Trzymaj się z tym bólem i pierdyknij go to.mu się pelzac odechce;) Spadam;)
  • 8 lat temu
    Zgłaszam że żyję:) boli podbrzusze w skali od 1 do 10 tak na 6, temp ciała 37,1 , upławy prawie zniknęły :P Zaczytałam się kobiety i zawias był :/ :P


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat