Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Evla super, że jest lepiej;) Ona30 i tych wniosków się trzymamy;) Wszystkim życzę spokojnej nocy ;) sobie tez;)
  • 8 lat temu
    no i się naczytałam...:( człowiek głupi jednak :P Dobranoc kobiety. Spijcie wszystkie jak najspokojniej, odpocznijcie <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    A mi zabraniasz;) Ty to jesteś; )
  • 8 lat temu
    Emi83 w zamiarze było poczytanie plotek i zapowiedzi książkowych...Ale jakoś tak zeszło w inną stronę i nie najlepiej na tym wyszłam. Dziewczyny udanego weekendu życzę każdej z Was <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Dzien dobry kochane:-)! Tak to jest ,ze my kobiety jestesmy ciekawskie i lubimy wyszukiwac nowych informacji...taka jedt nasza natura i nie unikniemy tego :P. Ja dzis w ogrodku jesienne porzadki robie :/. Odezwe sie potem. Zycze Wam milego udanego dnia:)! Pa <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Dzień dobry dziewczynki. Mam dzień lenia...nic mi się nie chce. A w domu sobotnie porządki miały być. A ja nic. Źle mi jak nie wiem co. Nawet rodzinny obiad na mieście nie pomógł.
  • 8 lat temu
    Emi83 jestem w tym samym stanie...
  • 8 lat temu
    O matko...to jest okropne uczucie jakbym się hydroxyzyny nalykala. ...
  • 8 lat temu
    Evla...w końcu się podniesiemy. ..
  • 8 lat temu
    Emi83 zapewne, ja się boje poniedziałku...może jak w ten poniedziałek coś się dowiem to będzie lepiej


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat