Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    upławy mniejsze, temp w stanie podgorączkowym, ból stały. Emi83 ja czekam na info od Ciebie.
  • 8 lat temu
    Witajcie dziewczyny:-) Wstalam dzis z bolem glowy i to nie jest spowodowane alkoholem(pilam wczoraj tylko piccollo dla dzieci :P). Tabletek nie chce brac,wiec pije duzo wody...pewnie mam deficyt po nocy. Evla ciesze sie,ze juz nie masz krwotoku-to slowo zawsze wywoluje u mnie niepokoj...w weekend 'doktor ona30' zaleca jak najwiecej wypoczynku :P. Emi83 facetem sie narazie nie przejmuj, przejdzie mu. Ja mam kochanego meza, ale tez sie 'zremy' i to nawet czesto, ale potem jest znowu dobrze...hihi. Kaa piekne podejscie do sprawy z wynikami.. Dostosuje sie tez do twojej rady aby wypoczywac :) Karola_80 dlugo czekasz,ale moze za to wyniki beda dobre- glowa do gory:-)! Ja tez czekam,ale na wycinki i choc jestem z natury w goracej wodzie kapana i w zwiazku z tym bardzo niecierpliwa, to teraz jestem przymuszona do cwiczenia cierpliwosci:-). Ale na przyszlosc mi sie przyda- jak bede miala dzieci :D
  • 8 lat temu
    Doktorze Ona30 już postępuję wg zaleceń :D Właśnie był tel z przychodni...wizytę mi nawet przesunęli na wcześniejszą godzinę w poniedziałek i to o 3 godz :P ciekawe co te 3 godz mają mi dać :P ps. to było na pewno piccolo? :P
  • 8 lat temu
    Emi83 ja czekam "na łączu" na info od Ciebie :)
  • 8 lat temu
    Evla- piccolo o smaku truskawkowym, ale patrze przy swietle dziennym, ze data waznosci sierpien 2016 :P :P. Ha, to mogl byc powod bolu glowy...wylalam reszte, a bol glowy tez juz ustepuje:).
  • 8 lat temu
    Ona30 to ten piccolo się już mógł zrobić co nieco alkoholowy :P to dobrze że przechodzi:)
  • 8 lat temu
    Evla- rzeczywiscie mogl sie zrobic z niego coctail;) Ale dobrze,ze calej butli nie wytrabilam;-)
  • 8 lat temu
    byłby fermentacyjny kac :P
  • 8 lat temu
    Kochane jeszcze nic nie wiem. Dzwoniłam ale wyników nie ma. Mam dzwonić za godzinę dwie...
  • 8 lat temu
    Najpierw maz byl na obiad, potem siostra na kawie... Tak przyjemnie mi dzis leci czas:-). 3 godzinki pracy (pomiedzy sprawdzanie forum :D) i weekend jest moj:). Evla jak sie czujesz??


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat