Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Mam chyba wyostrzony sarkazm :P to przez zmeczenie :P
  • 8 lat temu
    Pytanko mam, bo bede miala za 11 dni wycinki. W zwiazku z tym sex jakos szkodzi? Trzeba sie powstrzymywac teraz czy na maxa wykorzystac ten czas,kiedy pochwa jest jeszcze nieruszona przez lekarzy :P?? Po wycinkach jak z sexem?? Tsk juz na zapas pytam;))
  • 8 lat temu
    Agus- moze i nic tam nie mam, ale spokoju i pewnosci ze jest ok tez nie mam. Wiec juz taka jestem, ze chociaz wymaz wyblagam, jak nie u nastepnego lekarza to prywatnie. Dla swietego spokoju :D
  • 8 lat temu
    Jakos damy rade potem bez sexu :P. A tak na serio to przeciez najwazniejsza jest milosc i wsparcie. Po wszystkim nadrobimy straty i zmajstrujemy od razu dzidziusia;-). Trzeba myslec pozytywnie:-)! <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    No wlasnie Aga:). Przeciez mowia: "co sie odwlecze,to nie uciecze". Plany byly i beda,tylko ze z malym poslizgiem :D. nie wiem dziewczyny czy jeszcze dzis tu wroce, bo musze troche zaleglosci nadrobic. Zycze milego wieczorku<3. Ps. Emi83- jestem myslami z Toba i niewazne co bedzie jutro, jestesmy z Toba!
  • 8 lat temu
    Wczoraj morze od Kaa, dziś górki od Evly, jestem w domu, dostałam jakiegoś krwotoku szlag by trafił leżę i liczę że przejdzie.
  • 8 lat temu
    Agnieszko nie zlekceważę, do tego cały dzień prawie bez jedzenia i po prostu wymiękam :P kiedyś byłam twardsza :P
  • 8 lat temu
    Evla co się dzieje jasna Cholera. Czyżby cały dzień dał Ci się we znaki?? Pisz nam tu;) Ona30 - jakie to cholernie mile;) dzieki;) miałam wychodne od męża i pojechałam na pazurki;) a co, trzeba na jutro ładnie wyglądać, nie mogę świętować z brzydkim paznokciami;) A tak poważnie. Z tym sex em jest tak, że ja odkąd wiem,ze coś tam jest to mam totalna blokadę. Po kolposkopii wytrzymalismy 10 dni i bylo ok..chociaż ja totalnie bylam gdzie indziej..szkoda mi mojego męża, widzę jak się stara wytrzymać ale widzę też jakie to dla niego trudne...;)
  • 8 lat temu
    Emi leżę i czekam aż skurcze miną :/ Co do seksu po konizacji zalecone miałam 3-4tyg postu. 3 tyg wytrzymałam :P po biopsji góra tydzień, ale wyleciało mi z głowy
  • 8 lat temu
    Hehe a mój mąż chyba widzi co się dzieje i właśnie napisał mi sms-a (a jest w drugim pokoju), że zabiera mnie na randkę za 5 minut;) Uciekam kochane ;) paa;) Evla zajrzę do Ciebie;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat