Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    kobiety kochane idę spać, odezwę się oczywiście rano. Kawa + relacja z nocy. Dobranoc wszystkim:) śpijcie spokojnie <3
  • 8 lat temu
    to nie będzie spokojna noc...faceci. Kładę się i udaje że śpię, bo w końcu zasnę. Byle do 7 :P
  • 8 lat temu
    Hej kochane, przed snem musialam do was zajrzec, bo bym nie zasnela- juz jestem od was uzalezniona:-)! Evla piekne widoki w gorach macie:)! Rzeczywiscie moze sie przesililas,ale najwazniejsze to nie panikowac- odpoczywaj!!! Ja tez sie z Toba łącze w "bolu" <3. Emi83- mam nadzieje ze randka udana;-)! Evla, Emi83,Kaa,Agnieszka76- zycze spokojniutkiej nocki i do milego zobaczenia jutro :D <3 :) :D Dobranoc
  • Hej Dziewczyny, Evla ciesze sie z Toba! Nadal czekam na wyniki :-( od 31 sierpnia... ponoc czekaja na podpis jakiegos prof. ... Oni chyba nie rozumieja, ze czlowiek jak na bombie siedzi i czeka czy bedzie bum... juz nawet sily nie mam na zamartwianie, moze to i dobre :-) Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny :-)
  • 8 lat temu
    Karola_80 długo Cię nie było. Faktycznie długo. Miało być góra 3tygodnie. Empatii nie mają, ale jakby było coś źle to na pewno by było szybciej.:) Dzień dobry tak w ogóle :P Obudziłam się połamana, ale bez krwotoków. W nocy wystąpiła temperatura. Daje radę. Miłego dnia kobiety <3
  • 8 lat temu
    Witam dziewczyny;) Evla a ja bym jeszcze dziś poszła do lekarza, bo jak jest temperatura to i stan zapalny. A przydatki? One lubią się uruchomić. Wiem, że martwisz się o jajniki. To tym bardziej idź. A o co chodziło wczoraj z facetami? Ona30 - ja mam tak samo;) Karola- trzymam kciuki;) A randka i po randece było jakby to powiedzieć. ..stosunkowo udanie,) :P A tak poważnie - trochę nie myślałam - i jak przyznal mój mąż, o to mu chodzili i ucieszył się, że mu się udalo;) Ale Rano się tak pozarlismy, że nie mam ochoty na nic :(
  • 8 lat temu
    Emi83 właśnie ja się pożarłam wieczorem :( mojego lekarza dziś brak, napisze mu sms, pewnie oddzwoni.
  • 8 lat temu
    Ja pierdziele po jakiego grzyba Ci faceci ja się pytam. Informuj proszę na bieżąco :) no dobra, robię kawę, kto chce? Evla kochana, Tobie nie będziemy zwiększać ciśnienia - masz herbatkę zielona z mięta - ale taka prawdziwną;) z fusami;)
  • 8 lat temu
    Emi83 kochana uwielbiam Cię, ale mięty nie znoszę :/ słabą kawkę bez kofeinki sobie strzelę :) Co do facetów to ja nie wiem, czasami to mi się wydaję że to dzieci są naburmuszone, których się nie da wychować :P Emi a jak Ty się czujesz? Dość gadania o mnie
  • 8 lat temu
    Kochana to mam taka bez miety;) a kawe bezkofeinowa tez mam, spienie Ci mleko i bedzie git;) Faceci...nóż ku..a nać. Jesli chcial przekierowac moj stres w nerwa na niego to mu sie udalo... Evla ja się chyba nie czuje. Padam na pysk bo dwie noce w pracy zrobiły swoje. A dziś znowu noc. I generalnie nie chodzi o zmęczenie bieganie praca dom itp. Tylko o ten bol brzucha od ponad 2 tyg. i ból krzyża od 2 m-cy. Tym najbardziej jestem zmęczona - a jak biorę przeciwbólowe to mam problem z jelitami. Dziś wyniki i chyba już tak jestem zmęczona, że nawet nie mam siły się stresować jakoś strasznie. Czuje mrowienie w brzuchu i mi się jeść nie chce i to tyle. Mam ochotę "wsiąść do pociągu...byle jakiego" a w zasadzie tego, który zawiezie mnie do mojej mamy...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat