Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Evla a oprócz córci jest ktoś w domku?
  • 8 lat temu
    jest moja mama, baw się dobrze, udanej randki :)
  • 8 lat temu
    To dobrze ze ktoś jest. Pisz na bieżąco jak Ci się uda.
  • 8 lat temu
    Emi kochana istoto randkę z mężem proszę uściślić na spokojnie i relaks.:) To nie pierwsza taka sytuacja u mnie, a ok 22 wróci mój pracoholik, więc spokojnie. Ale bardzo Ci dziękuję za troskę:) bardzo bardzo <3
  • 8 lat temu
    Agnieszka tak szczerze? boli prawy jajnik, mam skurcze ale mniejsze niż 30min temu a leci ze mnie jakaś brązowawe coś :/
  • 8 lat temu
    evla co Tobie? to brązowawe coś to są upławy? Kiedy Ty w ogóle idziesz do swojego lekarza bo nie jestem w temacie od kilku dni?
  • 8 lat temu
    Kochana evla dzisiaj nie bierz bardzo ciepłej kąpieli a raczej szybki prysznic jeśli w ogóle już, połóż się dzisiaj wcześniej, odpocznij, musisz odpoczywać, nie wiem jak jutro jest u Ciebie ale może idź do lekarza jeśli coś Cię niepokoi... Ja w ogóle uważam, że my za szybko dajemy sobie w kość po zabiegach itp.,wydaje się nam,że damy radę,że jak nie my to kto a przecież mamy obok siebie przynajmniej 1 czy 2,3 osoby które tylko czekają aż mogą nam pomóc ale my jesteśmy tak cholernie zadaniowe...znam to z autopsji i nie zaprzeczajcie bo doskonale wiem, że i Wy też wszystko podobnie jak ja zrobicie wszystko najlepiej i najszybciej.... <3 <3 <3 do jutra babki
  • 8 lat temu
    Kaa idę w poniedziałek, jakby upławy tylko sporo przy skurczach, brązowe lekko występuje krew, a wcześniej było bardziej krwisto, więc chyba poprawa. Agnieszka Chyba się przeceniłam faktycznie dziś i tyle. Uznałam ze 3 tygodnie ponad wystarczą, chyba się myliłam. Uzupełnie pokarm, płyny odpocznę i myślę tzn mam nadzieję że przejdzie. Kochane ale ja już tak miewałam wcześniej, tzn krwotoki były i przed konizacją, tylko raz przy peknięciu torbieli jajnika musiałam jechać do szpitala. Myślę że moje ciało poprotestuje, ale jak je nakarmię i dam mu odpocząć to przestanie mieć focha :P
  • 8 lat temu
    Kaa no pewnie że tak! a dla dzieci to już w ogóle:) a mój klasa tzn córki lubi gdy z nimi jeżdżę....nie lubie odmawiać gdy trzeba się nimi opiekować, mimo że zachowują się jakby z buszu czasem uciekli...dosłownie jak małpy:P Do jutra Kaa, spokojnej nocy:)
  • 8 lat temu
    Wiem...śmigać do szpitala :/ Aguś masz rację, dałam najpewniej d.py:/ głupota chyba jednak boli :P mój połówek jedzie do domu więc będę pod nadzorem :P Dzięki za ciepełko i troskę dobra kobieto <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat