Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Emi83 kawusia, moja byla szybka. Zbiorke uscislam...napisze jak tylko bede miala jak.
  • 8 lat temu
    Emi83 podziwiam,ze juz na nogach po nocce! I rzeczywiscie stronki uciekaja czasem tak sie rozkrecamy;)) Evla udanej wycieczki i nie zabladz nam :P. Uciekam do lekarza. Pa kochane, do potem <3
  • 8 lat temu
    Ona30 popytaj tego laryngologa porządnie o nasze HPV. Bardzo jestem ciekawa co on powie. Na nogach po nocce funkcjonuje średnio do 13 potem się czołgam;) ale to już chyba kwestia przyzwyczajenia. Dzisiaj póki co, trzyma mnie adrenalina dnia jutrzejszego. Czas się ogarniać i brać do roboty;) Miłego dnia dziewczynki;)
  • 8 lat temu
    Ona30 daj znac co Ci lekarz powiedzial lekarz. Emi83 ogarniemy ten piatek razem!:) Ps. Poziom halasu przekracza moje granice wytrzymalosci! Glowa juz mnie boli a gdzie tam do 17...wroce glucha:P
  • 8 lat temu
    Evla ;) skąd ja znam ten halas;) Heheh;) dasz rade;) Mówisz, że razem?? Okej;))
  • 8 lat temu
    Dziewczyny, narazie czekam w kolejce, bo oczywiscie opoznienie jest... Popytam o wszystko,co mi do glowy przyjdzie i tak szybko stad nie wyjde;-). Oczywiscie zdam wam relacje:-)
  • 8 lat temu
    Emi83 co jest jutro? Bo ja nie w temacie...
  • 8 lat temu
    Hej Aga;) musze tryskac;) jak mój połowek wróci z pracy to się chwilkę poloze;) Kaa- umknął mi gdzieś Twój gin ale oczywiście trzymam kciuki najmocniej;) Evla nie daj się! !;)) Tak patrzę w mój grafik to ja normalnie za stróża nocnego robie kolejny tydzien;) poza superwizja;) ale chyba wole noce bo nie ma już zamieszania lekcyjno-jedzeniowo-dyżurnego. I w końcu wieczorkiem można usiąść z dziećmi i potrajkotac ;) Wczoraj gdy coś tam jadłam przy stole, zupełnie wieczorem, wszedł najstarszy do jadalni i mowi: p. Emilio przy stole nie używamy telefonow;))) no tak, nie dalej jak dwa dni temu tak samo zwracałam mu uwage;) Lecimy po małe zakupy;)
  • 8 lat temu
    Ona30 - wyniki wycinków z kolposkopii. Dziewczyny właśnie wróciłam z małym ze spacerku małego i wiecie co??? Jest piękna jesień! !! Pieeekna;)
  • 8 lat temu
    Dzięki Aga i dziewczyny. A tak z innej beczki.. Jak w tej sytuacji zachowują się wasze polówki. .?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat