Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Dzień dobry dziewczyny :) Emi83 ja się nigdzie nie szlajam, tu jestem.:P Dziś wcześniejsza kawę wypijam. Jak tam w pracy i po pracy? Ona30 zachęcasz recenzją, może i ja się wybiorę ... :) A ogólnie jak się macie? mnie w nocy skurcze podbrzusza złapały więc nie jestem za szczególnie wyspana :P :/ Miłego dnia kobiety <3 <3
  • 8 lat temu
    Witajcie,rzeczywiście mnie nie było ale tylko kilka dni a tu proszę kolejne nowe kobiety, w innych okolicznościach mogłoby to nawet ucieszyć. Zabieram się za moje kolejne badania, w poniedziałek sprawdzająca wizyta u gina, równolegle zrobiłam szczegółowe badania krwi, zasięgnęłam opinii u onkologa no i wydaje się, że wszystko jest jak trzeba. Jedna z Was uskarża się na ból kręgosłupa, wiem coś o tym, miałam jakiś czas temu rezonans i tomografię, później z kolei rtg i wszystko jest jak trzeba. A bóle nadal mam ale teraz wiem, że to wynika ze skrzywienia kręgosłupa no i promieniuje. O całą resztę możecie pytać na priv. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo bardzo !!
  • 8 lat temu
    a na specjalne życzenie Agnieszki76 zachód słońca
  • 8 lat temu
    Kaa cudne widoki:) hmm powiększam fotę, piję kawę i będę sobie marzyć:) Super że jest dobrze i tak właśnie musi być:) gin też to na pewno potwierdzi na 100% :) I w poniedziałek będzie kolejny powód do pełnego uśmiechu :D buziole :*
  • 8 lat temu
    Czesc dziewczyny, Nie ma to jak obejrzec piekny zachod slonca o poranku :P. Moja macica tam jest,ale na szczescie nie dala sie we znaki- spalam dzis jak susel... Zaraz wstaje z cieplego lozeczka i hop do laryngologa. Evla ty dzis na wycieczce? Emi83 pewnie odsypia po nocce Kaa fajnie, ze wrocilas-poznamy sie:-) Agnes40 i Agnieszka76 dolaczajcie w wolnej chwili Fiolek i Ilka byly aktywne jak mnie nie bylo, pewnie tez niedlugo sie znow pojawia. Pominelam ktoras?? Buziaki <3
  • 8 lat temu
    Ona30 hej:) Ja jeszcze w domu, mam jeszcze 40min :P Emi83 na pewno odsypia, albo dzieci do szkoły szykuje. Z rana świat staje na głowie :P
  • 8 lat temu
    Evla hej:) Chyba na dobra pogode trafiliscie,czy sie myle? U mnie dzis az 22 stopnie- cieplutko nawet juz teraz:) Piekna jesien w tym roku...
  • 8 lat temu
    Kochana pochmurno, ale cieplo. Ja juz na pelnych obrotach...hehhh... :P
  • 8 lat temu
    Kaa oby tak było i w moim przypadku.;) Witam dziewczyny;) kawę właśnie pije, po nocnym dyżurze smakuje wybornie. W pracy...dużo papierowej roboty, ale spokojnie;) Dziś czwartek a jutro chciał nie chciał piątek. Chyba pierwszy raz w życiu nie ciesze się z poczaku weekendu:(
  • 8 lat temu
    O Cholera tak się tu rozkręcić, że mi jedna strona uciekla;) Ona30 - nie mam możliwości odespac z moim prawie trzylatkiem bo chory i nie chodzi póki co do przedszkola. Ale nie jest zle;) Kaa gdzie ten piękny zachód ?? Cudne;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat