Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    kochana konizacja z wycinkami w moim przypadku = lekarz, lekarka robiąca kolposkopię, pielęgniarka, 3 praktykantów (kobieta, 2 facetów, wszyscy na oko przed trzydziestką, a jeden z nich przystojny jakby go z okładki magazynu ściągnęli), anestyzjolog i pielęgniarka z anestyzjologiem chyba jako pomoc. Się działo...:P cały tłum :D
  • 8 lat temu
    Evla Wycinki, konizacja- to jeszcze mnie czeka. Mam 30 lat i jakby tacy praktykanci w moim wieku sie trafili to dzieki wielkie...uciekam ze wstydu ze "stolu operacyjnego" :P ;) hihi ..u evly to jak na planie filmowym;))
  • 8 lat temu
    Taaaaaa...chyba horroru :P wiesz, tyle dobrze że trafiła mi się Pani anestezjolog:) w szpitalu pracuje taki jeden Pan anestezjolog..lat do 35, kolejne ciacho...tego to nawet ja bym nie przeżyła z godnością :P
  • 8 lat temu
    Dziewczyny- ten watek rozweselil mnie na maxa :D. Trzeba posmiac sie nawet z i takich rzeczy;). I przez to tez trzeba przejsc
  • 8 lat temu
    Trzeba mieć kobiety dystans i poczucie humoru:) bo biadolić od czasu do czasu można, ale zwariować to już nie :D A właśnie śmiech nas przed wariactwem może bardzo ochronić, śmiech to przecież zdrowie :P więc jak znajdziemy złoty środek między śmiechem, a płaczem to chyba dobrze będzie :P
  • 8 lat temu
    Evla dobrze mówisz tylko trzeba to w życie wprowadzic:) Cóż szykuje się do pracy i przyrzekam dziś w nocy nie czytać. ...tak dużo jak wczoraj;) Życzę mi spokojnej nocki;) Dziewczyny, która rano kawę robi?? B)
  • 8 lat temu
    Zyczcie miało być :)a w sumie ja sobie też zycze ;)
  • 8 lat temu
    Ja zrobię tylko niestety taka przerywaną bo wycieczka klasowa, w beskid jedziemy żywiecki o 9.30 i nie wiem na jakim "zasięgu" będę Was "miała" kobiety :D MAŁO DZIŚ CZYTAJ :P Spokojnej pracy Emi :)
  • 8 lat temu
    No wlasnie! Teraz jak zobacze przed zabiegiem gromadke ludzi , to pomysle o was dziewczyny i pewnie zamiast krepacji czy wstydu bedzie usmiech(jak nie smiech na sali;))... Ja juz dzis uciekam kochane, bo maz mi niespodzianke zrobil i kupil bilety na Bridget Jones-hura. Dziekuje Wam za dzisiejsza konwersacje i "za spojrzenie na sytuacje z innej strony" :P. Lajcik... Buziaki i do juterka <3
  • 8 lat temu
    Emi83 malo czytaj:-) A Evla- szukaj zasiegu-potrzebujemy cie <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat