Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Hej Emi83 Tak przerabiałam to ostatnio...:( plus jajniki więc wiem o co chodzi niestety.:/ kawy napiłam się 3 łyczki, lecę młodą odstawić i wracam na resztę kawy. Do zobaczenia na forumowej kawusi wstawie się:)
  • 8 lat temu
    Hej ona;) super podejscie zadaniowe;) to jak nie masz kolposkopii to o jeden wynik mniej na czekanie ;) a najbliższe m-ce nie będą się wiązały z bólem a raczej czekaniem. Ale Tu większość z nas czeka albo na zabieg albo na wyniki wiec w "kupie razniej":)robie kawę, komu jeszcze?? ;)
  • 8 lat temu
    Evla to ja jeszcze zaczekam z ta kawa;) wstawię pranie;) a Ty krzycz jak wrocisz;)
  • 8 lat temu
    JESTEM!!!!:P
  • 8 lat temu
    Witaj Ona30 :) Niestety ja jestem ze śląska więc nie pomogę, ale może któraś z dziewczyn się później do Ciebie odezwie. :) Miłego dnia
  • 8 lat temu
    Evla no to ja jesteś to ja już mam dwie...latte? ;)i powiedz mi co ja mam z tym okresem zrobić. Brzuch mam jak w 5 m-Cu wszystko boli ;)
  • 8 lat temu
    Dokładnie dwie latte :) u mnie z 2 łyżeczkami cukru:) Kochana ja byłam na nospie i ibumie. Full dawki, no i zaciskaniu zębów. Niestety jak się pojawił już w całej okazałości to myślałam że będę mdleć :/
  • 8 lat temu
    I znowu polazla ;)kawa stygnie :( zimno na dworze jak psiarni. Mały chory i d...ie w domu i z tego szczęścia zmielilam ziemniaki i będą dziś kopytka. Tak sobie myślę dziewczyny i czekam na ten cholerny wynik ma być za 6 dni. Czy może zadzwonić i dopytac...hm. ..jak to się ciągnie wszystko to jakaś makabra;) nawet napić wina się wieczorem nie mogę bo mam dwa dyzury nocne pod rząd. Oj będę wypoczęty, że hej;)
  • 8 lat temu
    Kochana ja tu jestem :P Pogoda jest depresyjna, od rana u mnie mgły że hej:/ Ja dzwoniłam, molestowałam wszystkich co tylko mogli gdzieś w szpitalu uwidzieć moje wyniki. Jestem zbyt "popędliwa" :P :/
  • 8 lat temu
    Hehe a kawa smakuje??? :Pja właśnie dzwoniłam. Oni mnie tam doskonale znają bo dali po całości ciała z MRNA - pobrała dr i wynik był niejasny a wynik po 4 tygodniach. Powtórzyła pobranoie i kolejne 3 tygodnie trzeba było czekać, żeby dowiedzieć się, że wynik jest do dupy;) i kolposkopia. Wiec jak teraz dzwoniłam i się przedstawiłam to pani uprzejmie powiedziała ze jak tylko będzie wynik to do mnie zadzwoni. Będzie max do piątku. Oszaleje;) lalalla;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat