Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Szary jest bo uwielbiam go, dobrze się z nim czuje. ;) dlatego szalejemy z zamowieniem drugiego koloru :P no i szary jest na miejscu pod ręką :P
  • Miałąm zrobic kolposkopie prywanie w W-wie koszt 180zl, ale jeszcze potrzebna jest biopsja i dwa zabiegi to koszt ponad 400zl. Z wynikami i tak musze czekac na wizyte w szpitalu... Na szczescie znalazlam na ul Woloskiej-szpital uczestniczy w akcji szybkie wykrywanie raka szyjki... 10 pazdziernika bede miala kolposkopie, potem z wynikami ide do rejestracji i lekarz dyzurny umowi mnie na biopsje... Masakra :( w tym kraju jak nie masz lekarza w rodzinie lub kasy czekasz miesiacami...nowotwor? no coz Panie w recepcji rozkładaja rece-prosze pod koniec listopada dzwonic juz beda terminy na 2017 rok....:(
  • 8 lat temu
    evla jak wrócę dywan ma być gotowy ale tak na marginesie ....dywan na szydełku ??
  • 8 lat temu
    Karo_2016 ja dalej robie wielkie oczy na te Warszawskie terminy i ceny:/ to jest podłość takie traktowanie, takie czekanie... Kaa tak na szydelku, ze sznura bawelnianego :P
  • 8 lat temu
    Evla ja dziś ale dzień w pracy a tam ciężko myśleć i się bać bo taki kocioł ;) ale ten kocioł mi daje sile;) Ty się tam trzymaj no limit biadolenia na temat m- c wyczrpalas;) dobranoc dziewczyny;)
  • 8 lat temu
    Emi83 a biadolenie na nadaktywna kotke sie w to wlicza? :P Milej niedzieli dziewczyny <3
  • 8 lat temu
    Evla a na kotkę to se marudzić ile chcesz bo wiem, że ADHD zwierząt jest gorsze niż u człowieka nawet nastoletniego;) a ja mam gości zaraz na obiedzie i dopiero wieczorem będę biadolic;)
  • 8 lat temu
    Emi83 kotka się uspokoiła, napady adhd bywają, ale znikają:P goście zapewnili rozrywkę i oderwanie się? u mnie lepiej...spokojniej, spacer i słonko trochę pomogło :)
  • 8 lat temu
    Oj tak:) zapewnili ale w gratisie było padnie cie na pysk;) a dziś kolejny dyżur i dopieto oddycham. A tak na marginesie to albo dostane okres albo oszaleje z bólu. .pachwin brzuch i krzyż na maksa...Evla tez tak miałaś? ? Dobranocka. A jutro jak pogonie dzieciaki do szkoły rano to robie kawę i okupuje forum;) no, to zapraszam na kawke jutro rano;)
  • 8 lat temu
    Hej dziewczyny! Jestem tu nowa. Robilam cytologie na poczatku wrzesnia. W zeszly poniedzialek zadzwonil do mnie ginekolog, zebym jak najszybciej stawila sie w jego gabinecie. Odebralam wynik: CIS, CIN II, CIN III. Bylam zszokowana. Ostatnia cytologia byla w porzadku, a teraz takie zmiany. Dodam,ze od 3 miesiecy staramy sie z mezem o 1 dziecko (mam 30lat) i to miala byc tylko kontrolna wizyta. Moj swiat sie zmienil teraz o 180stopni. Bylsm zalamana, ale trafilam na to forum i sie troche uspokoilam. Poczytalam o dziewczynach, ktore rowniez borykaly sie z tym problemem i uwierzylam w szanse na powrot do zdrowia. Aczkolwiek wiem, ze najblizsze miesiace beda wiazaly sie z bolem, ale dam rade. Skoro tyle dziewczyn dalo rade to i ja nie poddam sie! Bylam w centrum onkologii i na kolposkopie szkoda czasu stwierdzil lekarz, bede miala wycinki w polowie pazdziernika ze znieczuleniem dozylnim- z tego sie ciesze, bo nie chce nic pamietac czy widziec. Czy ktoras z Was jest z okolic Bygdoszczy? Zycze dobrej nocki i do uslyszenia


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat