Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Karo_2016 u mnie w Tychach czeka się ok 3tyg. Kurcze no tak nie powinno być!!
  • 8 lat temu
    Evla a co jest pod górkę pisz kobieto. Markery? Karo , ja ze względu na te kolejki w szpitalach zrobiłam koloskopie prywatnie. Zapłaciłam 199 zł. W gdańsku. Może pomysł o tym skoro.masz na cito. A to jakaś masakra, że jest napisane na city a dziewczyna ma czekać tyle czasu...
  • 8 lat temu
    Jak mnie wkurzają te literówki - cudowny słownik w tel...sorry dziewczyny
  • 8 lat temu
    Emi83 tak marker he4 i test roma na możliwość raka jajnika wysoki, chyba będę potrzebować onkologa...wszystko się wyjaśni po kontroli i zapewne kolejnych badaniach...jak nie szyjka to jajniki...od pasa w dół raczysko chyba chce mnie dopaść, ale ja się nie dam paskudzie!!
  • 8 lat temu
    Dzielna dziewczynka;)Nie daj mu się! !! Trzymam kciuki za kontrolę, kiedy? ?
  • 8 lat temu
    3 października i niepokój jest duży, na razie męczę się z pierwszą miesiączką po konizacji...:/
  • 8 lat temu
    Te miesiączki są straszne. Po wynikach cyto i HPV lekarka kazała mi odstawić po 10 latach z przerwą półtoraroczna tabletki anty. Po kolposkopii jestem dwa tygodnie, tabletki odstawiłam tydzień temu a okresu jak nie było tak nie ma. A przez ostatni rok brałam tabletki bez przerw siedmiodniowych bo miałam takie migreny przy @ ze po ścianach chodziłam. No to teraz nie wiem jak będzie ale ból krzyża pachwin i brzucha jest delikatnie mówiąc wkurzające. ..jedzie mój połowek na obiad a ja go spartolilam koncertowo;) niech ten dzień się skończy bo jakiś glupkowaty jest :)
  • 8 lat temu
    Emi83 ja też odstawiłam po rocznej kuracji moje anty z dwóch powodów, 1-przed operacja trzeba, 2- mimo ich brania robiły mi się torbiele na jajnikach :/ a ta pierwsza miesiączka to jakiś morderca...chce mi jajniki wyrwać/rozerwać i mnie utopić, już nawet myślę żeby do lekarza zadzwonić bo tak nigdy nie miałam... może nie będzie tak źle z tym obiadem, buziaki <3
  • 8 lat temu
    Witajcie. Czy mnie dopada jakaś konkretna nerwica ,coś jest nie tak w mojej głowie :( Porobiłam te najważniejsze badania czyli usg tv, cytologię, badanie ginekologiczne i wszystko jest w porządku. A ja jednak ciągle się boję i myślę i myślę. We wtorek idę po receptę bo mam jakiś stan zapalny który mi wyszedł w czystości pochwy . Musi być wyleczony przed usunięciem nadżerki. I mam pytanie czy po tym leczeniu jeszcze raz trzeba zrobić tę czystość?
  • 8 lat temu
    Fiolek zagnieździły się u Ciebie te złe myśli... myślę, że to minie, gdy zobaczysz że nic się nie dzieje. Co do Twojego pytania to niestety nie umiem odpowiedzieć, pewnie inne dziewczyny będą wstanie Ci podpowiedzieć. Miłego dnia kobiety <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat