Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Oleńko, dziękuję za słowa otuchy :) :) Mam nadzieję, że to już na prawdę będzie ostatni raz
  • Hej Carolinee87, napisałaś, że wyszła Ci IV grupa cytologii po usunięciu CIN3. Jak to możliwe? Czyli nie wycieli Ci od razu wszystkiego? Pozdrawiam.
  • Alicja89 niestety na to wychodzi... LEEP miałam pod koniec września, a wyniki cytologii były ok 8 stycznia. Albo taka podatna jestem i to badziewie ciągle wraca. Dziś kolejne podejście!
  • 8 lat temu
    carolinee87 trzymamy za Ciebie kciuki i nie puszczamy aż nie dasz znać <3
  • 8 lat temu
    ilka a ty odebrałaś już wynik cyto ????
  • Kobietki, już wróciłam do żywych :) okazało się, że u mnie nie tyle na szyjce coś zostało, co sporo w kanale. Ale mam nadzieję, że wyniki będą dobre i skończy się ten koszmar :) na oddziale powiedzieli, że już nie chcą mnie tu widzieć, chyba że do porodu ;) Dziękuję za słowa otuchy <3
  • 8 lat temu
    carolinee87 ufff czyli kciuki pomogły. Oczekiwanie na wyniki to dla nas czas koszmarnie długi ale choć marna to otucha to pomyśl, że my wszystkie czekamy i te 14 dni ciągną się niemiłosiernie. Iłka ale ze mnie gapa <3 <3 <3 <3
  • Dziewczyny nalewam wino :) pijemy za zdrowie :* :*
  • Dzień dobry Kochane moje <3 <3 <3Miłego dnia
  • Dzień dobry, nareszcie w domu! :) :) Brzuch trochę spuchnięty, leki przeciwbólowe nieodłącznie, ale (odpukać) nie krwawię, więc jestem dobrej myśli. Teraz 3 tygodnie czekania na wyniki histopatologiczne i zobaczymy jaki będzie wyniki mojej wojny :) :) Miłego, słonecznego dnia dziewczyny <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat