Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • U nas wszystkie dziewczyny dostały. Ponoc to na lepsze gojenie. Tylko dostaliśmy po 3 tabl a mamy wziąć 10 więc trzeba dokupić bez recepty. <3
  • hej Kobitki :) Oleńka dobrze że już w domku jesteś wypoczywaj duużo ja globulek też nie dostałam ogólnie to czułam się jak towar dobrze się czujesz to spadaj babo do domu... Kaa ja tez jak miałam pobierane wycinki byłam spryskana bolało jak cholera ale chyba najgorsze było łyżeczkowanie bo aż miałam zawroty głowy jeszcze pani dr z tekstem : Pani nie ucieka z tyłkiem...no super ból nie do zniesienia i nie uciekać z tyłkiem...miłego wieczorku dziewczyny <3
  • Kurczę to ja jak zwykle mam coś innego haha wszędzie a ręka moja- dziewczyny żyła mi chyba pękła jak wenflon zakładała pielęgniarka, tyle krwi sie lało ze az się trzesla mówiąc- "Boże co się porobilo" a ja zamiast na nią krzyknąć to jeszcze ja uspokajalam. Haha ale pobyt w szpitalu jak najbardziej udany, lekarze super, położne super nawet sprzątaczki "swoje babki". Polecam Szczecin Zdroje. Dbają bardzo o pacjenta. Może nie na izbie bo tam tasmowka tak ich nazwałam az lekarz się śmiał, ale na oddziale jest naprawdę fajnie i milo <3 <3
  • 8 lat temu
    A ja nie śpię znów dziś :( jakieś jazdy w mozgu mam znowu ohhh Dziewczyny ja po tych wycinkach mam maleńkie plamienie tylko, wiem ze kazda inaczej przechodzi . Wypilam wlasnie melise moze pomoże a jak nie to ... Obejrzę Agnieszke Radwańska pokibicuje moze zasne
  • 8 lat temu
    Dziewczyny wszystkie PRZED biopsją - nadal uważam,że choć każdy szpital jest inny to pacjentka NIE MUSI się męczyć. Choć to banał to wiadomo przecież,że każda z nas i tak ma wystarczający mętlik w głowie i więcej nam nie trzeba. PYTAJCIE I PROŚCIE o znieczulenie, zasługuje na to każda z Was. A że jest możliwe przejście absolutnie przez cały etap bezboleśnie - wiem najlepiej. Podobnie jak u dentysty...wcale boleć nie musi!!! Oleńka jesteś dzielna, :D ale ja to już chyba pisałam Tobie wcześniej. Sawa78 chyba zasnęłaś i nie kibicowałaś Kochana bo Agniecha niestety nie dała rady. Paulina86 wiem, że są takie pielęgniarki z niewybrednymi tekstami, bądźmy ponad TO,czasami zwyczajnie idiotyzmu nie ma co komentować,mamy swoje problemy. WSPANIAŁEGO SAMOPOCZUCIA WAM ŻYCZĘ !!
  • 8 lat temu
    Ilka where are You ???
  • 8 lat temu
    Jak tam dziewczęta wasze samopoczucie dziś i zdrówko? Ja po ciezkiej nocy oj co psychika moze zrobić człowiekowi :/
  • 8 lat temu
    sawa78 wiem w czym rzecz, ja też próbuję się czymś zajmować ale nie zawsze się da; prócz stanu fizycznego stan psychiczny jest mega istotny,nie jesteś sama. Pozdrawiam ;)
  • Sawa78 glowa do góry. Już masz to z głowy. Na to wychodzi ze razem na wyniki czekamy. Na bede dzwonić Koło 10-tego, znając mnie to znów zadzwonię dzień wcześniej haha bo nie wytrzymam. Co do samopoczucia mej delikatnej oosobki po konizacji to powiem że średnio. Mieszkam na 4 piętrze i poszłam dziś do apteki i po salate, boli kręgosłup i krwawienie sie nasililo także plackiem leżę. :/ ciągnie mnie lewa strona, zresztą lewa strona to mnie cały czas boli od kilku miesiecy. Pozdrawiam, miłego dnia Kochane. Ps. Kaa i jedziesz po te wyniki? <3
  • 8 lat temu
    Olenka88 zaplanowałam pojechać po wyniki jutro bo wyliczyłam teraz, że jutro to już powinny być.Nie dzwonią więc jest szansa, że nie są złe. Jestem dobrej myśli. Olenka kregosłup mnie też nawalał ale kiedyś mi pewien profesor powiedział, że to nie z tego o czym myślimy a od zwyczajnego skrzywienia kręgosłupa. Jak krwawisz więcej to siedź w domu, odpoczywaj.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat