Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Witam jak tam kobietki ? Zapraszam na poranną kawke :) U mnie straszne zmiany nastroju ,pewnie seks by mi go poprawil a tu zakaz :/ Dziś wizyta kontrolna u mojego doktorka. no i jeszcze 11 dni.....
  • Witam Kobietki kochane. Sawa78 dziękuję za kawkę. Pychaaa.daj znać co tam powie doktorek ale cos mi się zdaje ze nic szczególnego no bo wyniki teraz najważniejsze. Ja czekam równo z Tobą. Też się boje. Jak dzwoni telefon to serce bije aż w gardle. Masakra. Miłego dnia moje Panie. <3 <3
  • Kaa jakieś wieści?
  • 8 lat temu
    Olenka88 odebrałam wyniki, co prawda myślałam,że przeczytam "bardzo dobry,idealny,do kontroli za 3miesiące" a tu tak nie do końca.Mam nasiloną metaplazję i kilka innych informacji.Najważniejsze dla mnie to, że nie stwierdzono procesu złośliwego. Teraz właśnie online konsultuję je z babkami które miały przede mną podobną albo taką samą operację/ Wy się nie obawiajcie - będzie dobrze :D
  • Hej,hej Ja mam dzisiaj wizytę u mojej gin :) Posłucham serduszka Antosia,pooglądam Go... Ciekawa jestem jak tam moja infekcja?.Wczoraj na noc zaaplikowałam ostatnią tabletkę. Nie wiem czy gin powinna zlecić badanie moczu po przebytej infekcji,po stosowaniu globulek,aby sprawdzić czy jest już w porządku? Infekcja była bezoobjawowa,bo nic nie piekło,nie szczypał,żadnego brzydkiego zapachu nie było..więc dobrze,że miałam tą konsultację u onkolog,która zobaczyła,że wydzielina nie taka i zapisała mi te tabletki..
  • 8 lat temu
    Sawa78 seks poprawia samopoczucie, ja od pewnego czasu powoli,powoli bo stęsknieni byliśmy okrutnie. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • Oj Kaa musi być dobrze. Ja cały czas leżę. Dla mnie ta konizacja okazała się jednak obciążeniem organizmu, może nie sama konizacja co narkoza. Boli mnie lewa strona brzucha, lewa pierś- te bóle występują praktycznie nieprzerwanie od kilku miesiecy ale teraz się nasilają, boli pacha też lewa i mostek- mostek to pewnie od przenoszenia bo boli tylko przy dotyku Ja to jestem jakaś delikutasna. Kaa daj znać co Ci babki napisały, co oznacza wynik. Aniaaa30 lekarz może zlecić wykonanie badania ale nie wiem czy to oby troszkę nie za wcześnie, czy przez to ze dopiero skończyłas brać globulki wynik nie wyjdzie fałszywy, ale to powie Ci już lekarz. Pozdrawiam <3 <3
  • 8 lat temu
    Olenka88 mam tyle wiadomości jak kiedyś przed egzaminami; dodatkowo jeszcze skonsultowałam je z tutejszą interwencją onkologiczną.Ogólnie jest OK,po tak radykalnej operacji (i świeżej bo zaledwie 3miesiące temu) wynik jest typowy. Szczęśliwie jest wiele babek które przeszły tę operację również podobną metodą więc na bieżąco sobie możemy wszystko skonsultować. Ale wiesz Oleńka bywają i takie babeczki które nie myśląc nakręcą resztę więc wszystko odbieram z umiarem, z rezerwą. Niektórych nawet nie komentuję. Każda z nas jest inna, inny organizm. Nie można generalizować. Trzymam za ciebie mocno kciuki, w końcu ból ustanie. A wiesz,że ja też miałam pobolewania z prawej strony przy piersi...tak się nakręciłam,że po operacji poleciałam na usg/wyobraźnia znowu zaczęła działać :/ DZIEWCZYNY ! W zakładce jest biuro interwencji onkologicznej które polecam bo anonimowo można skonsultować swoją niepewność itp. Poza tym również -w stopce- jest tzw. leczenie,pytania i odpowiedzi. Szczerze polecam, to dodatkowe źródło wiadomości. :D
  • 8 lat temu
    Aniaaa30 jak już będziesz widziała swojego Aniosia to pozdrów go od nas <3
  • 8 lat temu
    Aniaaa30 jak już będziesz widziała swojego Aniosia to pozdrów go od nas <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat