Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Sawa78 ale szczesciara z Ciebie. Moje wycinki były bolesne i tylko psikneli czym brrr jak wspomnę sobie to aż ciary przechodzą... Dziewczynki już trochę lepiej jest ale dalej leci, zaraz obchód wiec powiedzą co dalej. Już w koncu kolacje dostałam i nawet gorącej czekolady sie napilam Kaa poproszę kawałek po drutach przesłać- szpital Szczecin Zdroje hahaah dziękuję za wsparcie Kochane moje Babeczki <3
  • Kaa bo jak dobre wyniki to zawiesili na scianie ze wspomnieniem "tu byla" :D
  • Kaa ale Cię męczą ale pomysl ze teraz męczą zeby później dac spokoj ;-) Olenka ja dziś dostałam takiego okresu po tym zabiegu ze jak bym nie siedziala leżała leje się dużo rano wstać nie mógłam :-( jutro juz tydzień jeszcze tydzień i wyniki...ilka gdzie się podziewasz?
  • Oj tak Agniesiu, poprawiła humorek hihi już lepiej Ale bez przeciwbowych bym rady nie dała- taka uroda. Ale cóż zrobić. Jutro już do domku, tak mówił lekarz, krwawienie już lepiej wygląda, jest sporo Ale widać poprawę. Dobranoc moje Kobietki, dziękuję ze jak zwykle mogłam na Was liczyć. Teraz odliczać- Paula tydzień do wyników- a ja dwa tygodnie.papap <3
  • 8 lat temu
    Kobiety! jeśli któraś jest jeszcze przed biopsją czyli wycinkani (nie mylić z konizacją bo to już jak oceniają niektórzy lekarze operacja i znieczulenie rzecz jasna obowiązkowe) to macie prawo aby wyraźnie poprosić o znieczulenie dożylne. Ja jestem tego przykładem. Jeśli czytam co pisze Olenka która do dziś pamięta pobieranie wycinków bo jej tylko "czymś psiknęli" to aż gęsia skórka mnie bierze!! Ja miałam dożylnie, nie czułam nic i tak też u Was może być. Jak niektóre z Was wiedzą w zeszłym roku "z okazji" mojej choroby byłam w szpitalu raz krócej albo dłużej ogólnie 3x i wszystkie zabiegi wspominam bezboleśnie.SERIO ! Tak może być i nikt tu niczyjej łaski nie robi. Prośmy o znieczulenia a potem o wszystko inne bo to się nam w XXI wieku zwyczajnie należy. Paula 92 zrobię dzisiaj podejscie po te wyniki, trzymaj za mnie :D Basiap3001 oj nie, taki dyplomik z dobrymi wynikami to ma wisieć na mojej ścianie a nie w szpitalu hi hi hi ;) Olenka przesłałam Tobie dwa a nie jeden kawalek pizzy, doszła czy gdzieś utknęła ? Udanego dnia, babki dbajmy o siebie, przejdziemy przez to wszystko ! <3
  • Kaa doszły doszly??mmmmmm pyyyycha. Trzymam kciuki za wyniki. <3 <3 miłego dnia Kochane. <3 <3 <3
  • Kaa i jak tam? Ja juz w domku leżę sobie. Dalej mnie brzusio boli i mam zawroty głowy ale ogólnie jest już lepiej... <3 <3
  • 8 lat temu
    Olenka88 nijak :/ dzisiaj nie pojechałam, jutro pojadę i je wyrwę na siłę pielęgniarce. Ale babki też po takiej operacji jaka miałam ja piszą mi, że pierwsze wyniki zawsze są dobre a że badania mam robić co 3miesiące przez pierwszy rok to sobie wyobraź...niedługo wyrwę sobie wszystkie włosy z nerwów hi hi hi. Olenka88 jesteś bardzo dzielną kobietką. Z każdym dniem będzie ciut lepiej <3
  • Kaa i tak zrób wyrwij jej i wyniki i włosy z głowy jak je będzie przetrzymywala haha żarcik Będzie dobrze. Ja teraz magiczne 2 tygodnie. Aaa czy Wy też dostawalyscie globulki ddopochwowe? Ja mam brać od 4 doby. <3
  • 8 lat temu
    Olenka88 ja nic nie brałam ani po wycinkach ani po konizacji. Może masz jakiś stan zapalny i chcą Cię podleczyć.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat