Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Kaa bedzie dobrze! Pozdrawiam :)
  • 8 lat temu
    Kochane moje <3
  • 8 lat temu
    Kochane moje <3
  • Olenka ja po narazie jak juz mi trochę przeszlo bylam na obiedzie :-D trzymam kciuki kaa za Ciebie też ;-) nawet rodzina nas tak nie zrozumie jak te które to przechodzą trzymajcie się kochane :-*
  • Któras pytala o szpital konizacje mialam robiona w kielcach
  • 8 lat temu
    Jestem juz w szpitalu czekam na pobranie wycinków
  • Hej kochane... Przepraszam,że po konsultacji u onkolog nie napisałam co i jak,ale sporo spraw miałam do pozałatwiania. Onkolog obejrzała wyniki po pobraniu wycinków,zbadała mnie - miałam brzydką wydzielinę,stan zapalny,więc przepisała tabletki dopochwowo,bo ten stan zapalny wcale nam nie pomaga obecnie. Powiedziała,że najważniejsze aby ciążę doprowadzić do samego końca,że to będzie oczywiście najbardziej korzystne dla dzidziusia i dla mnie. Mam umówione dwie wizyty, jedna 25.02 - cytologia,druga 3.03 - kolposkopia,potem będziemy myśleć co dalej.Boję się tych wyników,nie ma co ukrywać... sawa - trzymaj się dzielnie,reszta dziewczyn również <3 <3 <3
  • Sawa, Ania trzymajcie się Ja juz po konizacji Ilka co do znieczulenia to ja jak zwykle mam pecha. Jak usypialam to sszczypala mnie buzia. No i po konizacji miałam naprawdę silny ból. Teraz jest już lepiej. Lekarz anestezjolog uparł się ze to operacja. Nie.mogę wstawać bo prawie zemdlalam. Ale ogolnie da się przeżyć. Pozdrawiam cieplutko Kochane <3 <3
  • CzEść dziewczyny <3 troszkę mnie nie było córa mi si ę rozchorowała i walczyłyśmy z temperaturą niestety... Oleńka wszystko będzie dobrze :) tak jak Agnieszka76 napisała z każdą godziną będzie lepiej ważne że masz już To za sobą.Ja czekam na okres nie wiem jak reszta dziewczyn miała po konizacji okres ale ja od wczoraj plamię tak jakby nie mógł się rozpocząć nigdy tak nie miałam... hormony buzują najlepiej jak mi rodzina zejdzie z drogi... A muszę się Wam pochwalić zostanę ciocią baardzo się cieszę <3 miłego popołudnia kobitki :)
  • Witaj Paulinko. A ja już sama nie wiem czy mnie puszcza bo krwawie mocno ;( tak że jak chce założyć majtki po sikaniu to caaale nogi zalane, przy myciu to samo. I niedobrze mi ciągle jak tylko wstaje. Ale cóż, zdrowie najwazniejsze <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat