Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Agnieszka76 dzieki :* czasami zdarzy mi sie cos madrego ulozyc w tej mojej glowie ;)
  • Sawa78 hihi przepraszam za sowa ale to słownik. Otóż ja cytologie 30 października odebrałam z wynikiem asc-us. Dodatkowo mam wirus hpv 31,51,82. Później miałam skierowanie na kolposkopie, która wykazała zaawansowane zmiany i ostre zbielenie po kwasie octowym więc dostałam skierowanie na wycinki do bad histopatologicznego. Wynik wycieków Cin 2. Wskazania konizacja która odbędzie się jutro. I pozniej znow 2 tygodnie czekania na wynik który jest najważniejszy teraz. Pozdrawiam <3
  • Agniesiu tak, humorek dopisuje haha trafiłam na taką gadule ze zaraz będę udawała ze śpię haha. Ale jeszcze trochę bo ekg mają robić. <3 <3
  • 8 lat temu
    Dziękuję trzymam kciuki. ty jutri konizacje ja pobieranie wynikow i te dwa tyg :/
  • 8 lat temu
    Kolposkopia z pobraniem wycinków :(
  • 8 lat temu
    Od wtorku 19.01 do dzis schudlam 3kg przed chw sie ważyłam. Staram sie przeciez jesc normalnie. Nerwy robią swoje.CHOLERA!!!!
  • 8 lat temu
    Od wtorku 19.01 do dzis schudlam 3kg przed chw sie ważyłam. Staram sie przeciez jesc normalnie. Nerwy robią swoje.CHOLERA!!!!
  • 8 lat temu
    Kobietki jeszcze jedna sprawa. Jak bylam u lekarza na samej kolposkopi to umawialam sie z nim na pobranie wycinków i powiedzialam mu ze będę miec okres a on mi na to nie przeszkadza, wszedzie czytam i jest napisane ze wycinkow nie mozna pobierac podczas okresu. Dzis juz mi sie prawie konczy okres ale jutro bede miec jeszcze plamienie małe czy tak moze być? Ja juZ sama nie wiem lekarz tak w internecie inaczej glowa pęka :( Co wy na to
  • Sawa nie odp. Ci na to pytania bo sama niewiem, ale ostatnio rozmawialam z moja siostra ktora mieszka w Niemczech i zadz. Do ginekologa zeby odmowic wizyte bo dostala miesiaczke to powiedzieli jej ze to w niczym nie przeszkadza. Wiec moze teraz maja inne praktyki?? Olenka co tam slychac ??
  • Basiu ok wszystko, dostałam leki na przeczyszczeniw i od 14-stej nie moge jeść już. Pić mogę do 22. Hihi marza mi się hot-dogi z sosem tysiąca wysp haha zamówiłam je już u Taty jak będzie mnie odbierał hihi <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat