Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Hejo :) ale na stukalyscie ;) dziewczyny Ja w szpitalu bylam na NFZ i drugi raz mnie nie zawiodl mam ponad 70 km ale na porod pojechalam wlasnie tam i lekarza mam wlasnie z tego miasta gdzie jest moj szpital :) nie chce zapeszac i zachwalac, ale ogolnie jestem poki co milo zaskoczona, i powiem Wam( raczej napisze :)) , ze czasami pielegniarki byly tak mile, ze az mnie zawstydzaly, serio...moze akurat na takie trafialam, ale i na patologii ciazy, pozniej na polozniczym a teraz na onkologii gin. Nie trafila mi sie zadna jedza :) Dziewczyny a Ja bylam na zakupach i zaszalalam ;) sa takie mega wyprzedaze ze hoho :) jestem bogatsza o dwie pary bucikow, kurteczke i piekny welniany plaszczyk :) Ilka a Ja jednak jestem dobrej mysli, ze u Ciebie tym razem pozytywnie sie zakonczy :) jakos mam takie przeczucie :) Paula ciesze, ze tak szybko wracasz do Siebie ;) Olenka <3 <3 <3 juz niedlugo i Ty bedziesz miala z glowy
  • Basiu kochana ja już wprost doczekać się nie moge hehe najbardziej mi szkoda ze Synusia muszę zostawić:'( Ale cóż jak mus to mus. W poniedziałek o 5.30 wyjeżdżam. 150 km do szpitala <3 <3 pozdrawiam cieplutko i spokojnej nocki życzę.
  • Olenka wiem co czujesz...Ja swoich urwisow tez musialam zostawic, mala 5 miesiecy miala,biedna plakala strasznie...a Ja w szpitalu zamiast sobie odpoczac, odespac to plakalam... I serduszko mi pekalo :( a mala jeszcze na piersi, butelki nie akceptuje ( ile ja juz mam butelek w domu, nie zlicze ) ...glodna i steskniona... zabiegu sie balam, ale bardzo sie cieszylam ze juz czas do szpitala byl :) a teraz juz dwa miesiace minely a mi sie wydaje jakby to bylo dwa tyg.temu :)
  • Basiu a próbowałas butelki babydream z rossmana? Ja też miałam mnóstwo butelek- nie ukrywam- drogich a ta butelka za chyba 9 zl zdała egzamin. Chorowalam na kręgosłup i musiałam przestać karmić- pierwsza doba tragedia, ale później super, tylko ze ja wiedziałam ze nie moge dac dziecku cyca bo brałam zastrzyki i leki przeciwbólowe. I tak Synus zaczął jeść z tej butelki- miał wtedy równo 7 miesięcy <3 pozdrawiam <3
  • Olenka pierwsze co to kupilam wlasnie te butelki bo syn tez pil tylko z babydream :) ale nie chce... Taki uparciuch ... Tylko cycus i koniec :) Olenka to witaj w grupie bolacych kregoslupow :) ja przed ciaza bylam na silnych lekach przecibolowych a teraz z checia tez bym wziela, ale mala...a czasami odechciewa sie zyc przez ten ciagly bol... Jak babunie tu boli tam boli :P
  • Oj tak Basiu, nieraz przez ten kręgosłup to się żyć nie chce. Ale cóż taki organizm do d***. Mam 3 siostry- każda z nich zdrowa a ja? Wszystko co najgorsze po rodzicach odziedziczylam. ;(
  • No to za niecałe 12 godzin wyjazd haha skończyła się dobra energia ;) <3 <3 <3
  • Ilka lekarz mi powiedzial ze jezeli uzna ze da się to szybko zrobic to dostanę dozylne Ale jeżeli będzie jakieś ALE to w kręgosłup dostanę znieczulenie. Nie wiem dokładnie co miał na mysli bo wszędzie gdzie czytam to dają dozylnie. Się okaże haah we wtorek mam zabieg, jutro badania. Będę na bieżąco informować hihi <3pozdrawiam cueplutko
  • 8 lat temu
    Olenka88 mocno mocno będę trzymać kciuki za Ciebie; wiem,że niektóre babki z oddziału "lubią" się wzajemnie nakręcać. Pamiętaj, że Ty idziesz do szpitala, zabieg i wychodzisz czekając wyłącznie na dobry wynik. Ty też proszę trzymaj kciuki za mnie bo jutro powinnam odebrać mój wynik :D
  • 8 lat temu
    Ilka kochana moja jak Twój nastrój? Ale pogoda u nas do bani, wolałam zdecydowanie śnieg.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat