Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Witam Kobietki <3 jak czas mija? Paula92 jak się czujesz? Ilka jak tam u Ciebie? Ile czasu zostało?
  • Ilka ja tak samo zrobiłam się nerwowa. I coraz mniej wyrozumiałości mam dla ludzi, nawet dla bliskich przez to że nie rozumieją mojego strachu- jak zaczynam temat to nagle ciach i wszyscy zmieniają temat. Przykre. ;( moja konizacja we wtorek haha chociaż czuje ze cos nie tak pójdzie, mam dziwne sny. <3 <3
  • Agniesiu wiem że minie wraz ze stresem. Hihi ja to zawsze muszę coś mieć, żeby nudno nie było hahah. Ale damy rade- bo jak nie my, to kto? Dobranoc drogie Panie. Ja jeszcze troszkę poczytam i dopiero lulu pojde. <3 <3
  • A Agniesiu powiedz mi jak Ty się czujesz? <3
  • 8 lat temu
    Ilka te nasze przeczucia nie pomagają, oj nie. A slogany mnie też wkurzają ale z drugiej strony pomyślcie co ludzie mają powiedzieć...Jak nie powiedzą nic i będą udawać, ze tematu choroby nie to nam się w gruncie rzeczy zrobi przykro bo tym w pewien sposób żyjemy. Jeśli zacznie się rozmowa to zazwyczaj kończy się ta rozmowa "wszystko będzie dobrze" bo to choć banał ale jak można to inaczej ująć. MMhhhh myślę,że my najzwyczajniej w świecie oczekujemy, żeby ktoś nam zagwarantował dobre wyniki a tego nikt zrobić nie może, wiadomo. Zmiana nastrojów u mnie przy burzy hormonów jest utrapieniem ale ze wszystkim sobie poradzę, jestem silną zawodniczką. Iłka mamy tyle wspólnego, że ty też pewnie jesteś silna, wierzę w to głęboko. Pozdrawiam Was moje drogie.
  • 8 lat temu
    Olenka88 jak idziesz do szpitala już we wtorek to bądź pewna Kochana, że w domu z powrotem będziesz najpóźniej we czwartek. Przez te dwa dni będziemy z Tobą myślami. A uwierz mi, że Twoim bliskim z pewnością łatwo nie jest; zauważyłam,że nie wszyscy się w takich sytuacjach odnajdują ale to już nie nasz kłopot. Skupmy się na sobie !
  • 8 lat temu
    Paula92 jak się czujesz? Masz jakieś dolegliwości? Odpoczywaj i nie podnoś nic ciężkiego :)
  • 8 lat temu
    Ilka może w końcu jakiś konkretny lekarz powie co powinnaś zrobić żeby uniknąć powrotów.Ty po miesiączce idziesz na zabieg tak? Dostałaś już?
  • Agniesiu cieszę się ze nie narzekasz <3 Kaa ja jade do szpitala już w pn na 8.00 mam być. We wtorek mam mieć zabieg, pozdrawiam Was Dziewczynki. Paula92 jak tam u Ciebie? Mam nadzieję ze Twoje milczenie spowodowane jest tylko senniscia:-D. Pozdrawiam cieplutko <3 <3
  • 8 lat temu
    ilka czyli można powiedzieć,że z początkiem lutego będziesz już PO. Dobrze robisz,że kosultujesz z dwoma lekarzami diagnozy.My w tych lekarzy jesteśmy zapatrzone bo tak bardzo oczekujemy od nich jedynie dobrych wieści.U Ciebie Ilka wierzę,że tym razem wszystko zakończy się po Twojej myśli <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat