Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Olenka88 czyli w poniedziałek dostaniesz łóżko,pewnie pobiorą krew ale chyba już będziesz na czczo.Będziemy razem z Tobą myślami Kochana!
  • 8 lat temu
    Olenka88 czyli w poniedziałek dostaniesz łóżko,pewnie pobiorą krew ale chyba już będziesz na czczo.Będziemy razem z Tobą myślami Kochana!
  • Kaa dieta mi się przyda haha <3 <3 Dziękuję za wsparcie
  • 8 lat temu
    Ilka histopatolog ogląda makroskopowo na miejscu, u mnie też tak było nawet w trakcie operacji. A potem zabiera i u siebie ogląda mikroskopowo,bardziej szczegółowo się nie da. Ilka już widzę u Ciebie postęp bo jeszcze niedawno martwiłaś się o samopoczucie po znieczuleniu.... jeszcze trochę i nabierzesz wiary a wtedy sama nas bedziesz pocieszać.
  • 8 lat temu
    ilka u mnie po konizacji wyszło makroskopowo ok ale mikroskopowo już bardzo źle ale też po biopsjach jak pisałam z 4 wycinków 3 były ok ale ten czwarty był niemożliwy do odczytania i jak się okazało właśnie ten czwarty wycinek był u mnie chory. Czy prywatnie czy nie to chyba nie ma takiego znaczenia bo te nasze wycinki i tak trafiają w profesjonalne ręce....ktoś się pod tym podpisuje przecież.
  • 8 lat temu
    Ilka ja po konizacji czułam się bardzo dobrze,nie miałam żadnych dolegliwości dlatego w moim przypadku jeśli miałabym pójść potem do domu to pewnie bym poszła/w sensie wsiadła w samochód jako pasażerka.Ilka myślę sobie, że gdyby coś było nie tak to lekarz by Ci nie pozwolił wyjść tak szybko.Ale też z drugiej strony pewnie w prywatnym gabinecie liczy się kasa a więc przychodzisz,masz zabieg i do domu.I po Tobie kolejna,i następna...
  • 8 lat temu
    ilka w szpitalu też liczy się kasa, pewnie. Byłam świadkiem jak pewna pielęgniarka szykująca moją koleżankę z sali do operacji podkreśliła, żeby się tak nie bała bo powinna się cieszyć z takiej operacji....bo to koszt prawie 5tysięcy. No myslałam,że ją własnoręcznie uduszę.To my płacimy miesiac w miesiąc składki a ta babka nam wylicza teraz koszty!?!??!! A ta moja koleżanka poprostu chciała wizyty anestezjologa bo też obawiała sie znieczulenia podobnie jak Ty.
  • 8 lat temu
    Ilka dokładnie tak jak piszesz.Bardzo mądra z Ciebie kobiecina :D
  • Witam kobietki ja sobie odpoczuwam dzis kurczaczek ze szpinakiem trzeba trochę witamin pochłonąć :-) ja sie czyje świetnie nie zapeszajac czasem tylko brzuch boli nawet nie krwawie tylko chyba mnie czymś wysmarowali bo leci duzo takiego czego jak fluid albo tiormentol...nie bójcie się na zapas nie dość ze robimy zapasy na zimę to jeszcze zapas strachu...z jednej strony nie.dziwię się tym pielęgniarka bo ich jest mniej cały czas coś ktoś od nich chce ale to nie znaczy żeby być aż.taka chamska a te dwa dni wam się przydadzą w szpitalu można popatrzeć inaczej na to.co nas spotkało inni mają gorzej więc głową do.góry kochane weekend jest trzeba się zrelaksowac a nie martwic się ;-) sciskam was gorąco i każda z osobna :-* a to nie łatwe bo u mnie pokazuje -20
  • Paula cieszę się Twoim szczesciem <3 <3 obyś czuła się wyśmienicie zawsze <3 <3 <3 <3buziaki i cieplutko pozdrowienia, u mnie tylko -4 haha


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat