Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dziewczyn dostałam aż trzy tyg zwolnienia :-(
  • 8 lat temu
    Ilka,Paulina86 my zaraz zamiast o CINACH będziemy pisać o bólach głowy :/ ale i tak życie jest piękne <3 <3 <
  • 8 lat temu
    Paula92 wiem,że jeśli kobiety pracujące gdzieś np.w magazynach więc tam gdzie muszą zazwyczaj dźwigać to wtedy lekarze (jesli o tym wiedzą) przepisują długie zwolnienia.Ja prowadzę własną działalność więc nie potrzebowałam. Paula92 jeśli takie zwolnienie dostałaś to korzystaj i odpoczywaj.
  • Kaa ja w nocy spać nie moge z nerwów ale też z przyzwyczajenia. Mój Synek który ma 1,5 roku przesypia całe noce dopiero od tygodnia. Haha także akurat przyzwyczaje się spać całe noce jak już będą wyniki po konizacji <3 <3
  • A co do bólów głowy i ciśnienia 90/50 to ja też tak mam. Haha nawet po wysiłku moje ciśnienie jest niskie. W ciąży miałam nawet 87/48 śmiały sie położne ze nadcisnienie no nie grozi. Jestem też po rezonansie nam uszkodzenia istoty białej wielkości 3mm są to pojedyncze zmiany.
  • Paula już w domku? <3
  • 8 lat temu
    Olenka88 ja też czekam na wynik, bo nawet po operacji trzeba robić nadal badania czy aby rzeczywiście jestem "czysta". Mój wynik powinnam odebrać w przyszłym tygodniu ale jestem dobrej myśli. W końcu musi być dobry no nie ?? Olenka88 no to z takim ciśnieniem witamy w klubie ;)
  • Ilka, kas i reszta Kobietek naszych będzie dobrze! Musi być. Ja wiem, mam zmienne myśli haha teraz są te dobre hihi pozdrawiam. Miłego dzionka kochane <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Olenka88 jestem kaa ale kasKA też się przyda :)
  • 8 lat temu
    Ilka mam po operacji taką huśtawkę hormonów, że momentami czuję, że wybuchnę. Kiedyś któraś babka mi napisała, że po radykalnej będę miała taką burzę hormontów że gotowa będę zabić babkę w piekarni i tak mam. Co prawda bardzo pomaga mi ruch na świeżym powietrzu ale nerwy są, oj są. Biedny ten mój mąż i synkowie, oj biedni są ze mną czasami. Ale wszystko można obrócić w żart, tak jest łatwiej.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat