Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Ale i tak ciesze sie przeogromnie bo noe ma az takiej tragedii. Zrobic zabieg i badac sie i badac!!!! Kocham zycie <3 <3 <3
  • Olenka witaj w gronie cinow... ;) Olenka bardzo podoba mi sie Twoje podejscie ;* a czy na wyniku masz napisane czy cin jest na tarczy? Czy tez w kanale?? Buziaki ;)
  • Nie mam napisane czy w kanale czy na tarczy
  • 8 lat temu
    Moja konizacja trwała do 30minut i miałam znieczulenie całkowite dożylne. Zdecydowanie prosiłam żeby nie w kręgosłup, nie chcę nic słyszeć ani widzieć.Powiedziałam, że się boję i będę spokojniejsza jak zasnę i obudzę się po wszystkim. Lekarze też ludzie :D
  • Kaa mi nie proponowali, ale Ja bym sie nir zdecydowala w kregoslup.Tak jak Ty nie chcialam slyszec ani widziec :) po drugie jakos boje sie tych znieczulen w kregoslup :)
  • Ja juz znieczulenie w kregoslup mialam przy cesarce. Da sie przezyc, nie boli ale ciezko sie oddycha- przynajmniej mi bo czulam jakby pluca mi tez zostaly znieczulone hehe. I smiesznych tekstow lekarzy nie zapomne do konca zycia haha
  • 8 lat temu
    basiap3001 anestezjolog ma sporo do powiedzenia w temacie, jeśli chodzi o mnie to w kręgosłup NO WAY.
  • 8 lat temu
    Olenka88 a ja przed operacją (tę ostatnią - radykalną) zostałam zapytana przez innego już anestezjologa czy i jaką piosenkę wybieram i czy może być Artur Rojek "syreny". Dzisiaj jak to leci w radiu to łezka mi leci bo do końca życia będę pamiętać tę piosenkę. Oczywiście jak zapytał to na ekranie pojawiła się piosenka ale ja już....odlatywałam.... A niech to ale mamy wspomnienia....z sal operacyjnych.
  • Ja to na sali bylam spanikowana ;) Ja myslalam ze pojde na jakas salke ,ciachna i pojade do domu hahahah wiem, myslenie malego dziecka B) a tu wioza mnie na lozku , wjezdzam na sale tu kazdy sie przedstwia,mowi mi kim i po co tu jest...takiego pietra dostalam, ze ho ho :D ale po wszystkim poczulam ulge, poczulam sie taka poprostu zdrowa ;) Kaa muzyka na sali na zyczenie ?? :D rewelka hihi
  • Eheheheheh kurcze muzyka na sali, merzenie. Hihi ja juz wiem na.cxym stoje ale uspokoje sie dopiero jak dostane wynik konizacji ze margines czysty. I wtedy moge sie nawet co miesiac badac. <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat