Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dziękuję Kobietki moje kochane. Jestescie wspaniale. Tyle cieplych slow ze az plakac ze szczescia sie chce. Normalnie kocham Was drogie Panie. Dobranoc. <3 <3 <3
  • Oleńka wszystko będzie dobrze zobaczysz ;-) ja również trzymam kciuki i powodzenia.Kaa ktoś nad Tobą czuwa ;-)
  • 8 lat temu
    basiap3001 pewnie,wynik Olenki się kurzy jak cholera i tylko Im zawadza taka kartka A4... :D :D :D
  • 8 lat temu
    paula92 dzień w dzień mam taką właśnie nadzieję, miłego dnia dziewczyny B)
  • Czesc dziewczyny <3 Olenka do mnie zadz pp tygodniu ze mam sie zglosic na dalsze leczenie...Trzymam mocno kciuki bedzie dobrze :)
  • Puk puk ;) no fajnie tydzien zaczynacie, zadna nie zajrzy nooooooo ;) ;) u nas w koncu snieg, duuuuzo sniegu jupi ;)
  • 8 lat temu
    basiap3001 u mnie deszcz i szaruga. Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie kontrolnej po mojej październikowej operacji.Bałam się jak cholera bo wiadomo, że samo badanie miłe nie jest a tu jeszcze stresik pooperacyjny.Wszystko świetnie się zagoiło,pobrała mi wymaz i muszę czekać na wynik ale po rozmowie z lekarką jestem dobrej myśli. USG ok, mammografię robiłam kilka miesięcy temu więc mogę spać spokojnie.No to pa pa
  • Witam Kobietki. Wlasnie wrocilam. Za Wasza namowa zadzwonilam dzis. Uslyszalam- Prosze sie stawic osobiscie po wyniki. Malo zawalu nie dostalam- bo mowili ze jak wynik bedxie ok to tata bedzie mogl go odebrac, a tu- OSOBISCIE. Basiap3001 hehe ja dostalam kartke kkartke A5. Haha wynik Cin II. Konizacje mam 25.01 bo czekam na miesiaczke. Nie ma tragedii ale i tak boje sie troszku. <3 <3 ;(
  • 8 lat temu
    Olenka88 to teraz się postaraj nie denerwować żeby czasem z nerwów nie dostać wcześniej miesiączki albo później, wtedy termin pójdzie do lamusa. Daj na luz (wiem dokładnie, że łatwo się radzi), ale ja wiem co przed Tobą i nie martw się. Konizacja jest w znieczuleniu, bólu nie odczujesz. Trzymam kciuki.
  • Kaa dziekuje. Powiem Ci ze juz troche lzej bo przynajmnirj wiem co mnie czeka. Mowili ze sprawdza czy to zabieg bedzie szybki czy dlugi. Jezeli szybki to narkoza krotkotrwala dozylna jesli dluzszy to zastrzyk w kregoslup, taki jak do cc. Musze sie nabiegac na zapas <3 <3 hihi


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat