Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Pewnie wyobrazacie sobie jak ciezko bedzie mi wybrac nr. ;( mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle. <3 <3 w kazdym badz razie juz nie moge sie doczekac az bede po... Milej niedzieli moje Kochane <3
  • 8 lat temu
    Olenka88 coś śmiesznego Ci powiem/otóż moje wyniki po biopsjach, po konizacji i po operacji przekazywała mi jedna i ta sama kobieta z przychodni onkologii w szpitalu.Co więcej ta sama kobieta wiozła mnie na salę operacyjną kiedy jechałam na konizację/zupełnie przypadkowo akurat zjawiła się na oddziale.... Jak w lipcu byłam za granicą i pytałam czy jeśli Ona do mnie dzwoni z kiepskimi wynikami po konizacji to czy muszę wcześniej wracać to mi powiedziała, żebym korzystała z urlopu na maksa bo tydzień mnie nie zbawi a stan psychiczny jest nieoceniony. W rezultacie tego wszystkiego śmiałyśmy się wspólnie jak po tym wszystkim już wychodziłam (po operacji) ze szpitala. Powiedziałam,że jej głosu i twarzy nie zapomnę do końca życia. Taka to w sumie wesoła historyjka. Może być na wesoło ? Może. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że mieszkam w jednym z największych miast w Polsce a tu taki zbieg okoliczności.
  • Kaa rzeczywiscie zabawne haha to jak aniol stroz <3
  • Hejka ;) Olenka do mnie po wycinkach przyszedl list ze mam sie zglosic po wyniki, ale przyszedl list dzien po jak je odebralam, akurat bylam w miescie w ktorym mi pobierali wycinki a ze bylo 2 tyg. Po to poszlam i sie spytalam czy juz sa wyniki, ale za to po wynik po konizacji poszedl juz maz ;) Ja sie nie odwazylam, a ze wynik byl d
  • (kurcze za szybko wcisnelam wyslij, tak wiec dokoncze) a ze wynik byl dobry to lekarz udziel mu info.Kaa fajna historyjka ;) nie czesto sie tak zdarza ;)
  • Hmm to jutro dzwonie. Ufff ciezko ciezko ciezko :(
  • Olenka Ja wierze ze jutro sie milo zaskoczysz a jak nawet cos wyjdzie to nie koniecznie wszystko musi sie konczyc konizacja ... Duzo zmian leczy sie farmakologicznie... Nie bojaj,nie bojaj <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Olenka88 posłuchaj starszej koleżanki: jak nie dzwonią to dobrze bo to znaczy, że gdzieś Twój dobry wynik leży na półce bo to nic strasznego. Na moje nieszczęście to Oni zawsze dzwonili do mnie bo ja akurat miałam wyniki kiepskie a nawet złe. A teraz zobacz gdzie jestem/miewam się całkiem nieźle. Na wszystko jest rada, jak w porę się człowiek zreflektuje to znajdzie się rada naprawdę na wszystko. Basiap3001 a czy ja już Tobie pisałam, żebyś pozdrowiła swojego dzielnego męża?Dobranoc aniołki na noc.
  • Kaa dziekuje, pewnie,ze pozdrowie ;) jest bardzo dzielny ;) Ja jestem panikara a on zawsze mnie sprowadza na ziemie. Kaa, ale Ty tez jestes dzielna i to bardzo ;) wszystkie jestescie...Olenka Kaa ma racje rzadko kiedy szpitale wysylaja zawiadomienie listem jak u mnie...gdzie nie czytalam to zawsze dzwonia, wiec jak dobry wynik to pewnie kurzy sie na biurku.
  • Oleńka wszystko będzie dobrze zobaczysz ;-) ja również trzymam kciuki i powodzenia.Kaa ktoś nad Tobą czuwa ;-)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat