Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Paulina86 to Ty jestes po konizacji?jaką metoda i jakie mialas wyniki kolposkopi?
  • Paulina86 to Ty jestes po konizacji?jaką metoda i jakie mialas wyniki kolposkopi?
  • Tak 8grudnia mialam.ta petla pod pradem... Wyniki mam takie: 1.blona sluzowa kanalu kanalu szyjki budowy prawidlowej. 2.dysplazja sredniego stopnia nablonka paraepidermalnego szyjki macicy.margines chirurgiczny stozka szyjki ujemny. I za 6mies mam kontrole.w styczniu ide do lekarza wiec bede wiedziala wiecej na temat wynikow... Wydaje mi sie ze juz okresu dostalam wzielam 2ibupromy i przestaje bolec...no ale zabieg nie pomogl...myslalam ze bede miala lzejszy bol podczas okresu a mam taki jaki mialam czyli wygina mnie w chinskie s hehe
  • Aaa kolposkopi hsil cin2
  • Aaa kolposkopi hsil cin2
  • Aaa kolposkopi hsil cin2
  • Aaa kolposkopi hsil cin2
  • Paulina86 Idź do lekarza po zwolnienie i odpoczywaj:-) Paulina rodzilas juz ?
  • Chyba tylko mnie oszczędzili lekarze z tymi znieczulenia i badaniami od razu wszystko wyszło nic nie docinali nie bolalo bardzo i dali 6 dni zwolnienia
  • Chyba tylko mnie oszczędzili lekarze z tymi znieczulenia i badaniami od razu wszystko wyszło nic nie docinali nie bolalo bardzo i dali 6 dni zwolnienia


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat