Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    paula92 szczęśliwie coś Cię pognało do lekarza i to naistotniejsze w sprawie.Trzeba się badać.Jesteś młodą dziewczyną i będzie z pewnością wszystko dobrze bo najważniejsze już zrobiłaś. Poszłaś do lekarza.Czas szybko leci i ten 20 stycznia niedługo nadejdzie. Dowiesz się co i jak a potem w zależności od wyników. Jak będzie dobrze to otworzysz szampana. Jak wyniki nie będą dobre to lekarz pokieruje Ciebie jak trzeba. Zobacz ile nas jest. Każda chętna do pomocy. Niedługo Ty sama komuś doradzisz bo już będziesz......po. Trzymaj się Paula.
  • Kochane jesteście :-* ja juz każdej koleżance mówię żeby się badała bo życie mamy jedno :-) powiem wam ze chyba naprawdę ktoś tam na górze czuwa bo wcale nie miałam w planach tego lekarza ale coś mnie tam wysłało :-) dziewczyny a powiedzcie mi czy to wszystko miało jakiś wpływ żeby sie starać o dzidziusia bo my się staraliśmy od początku roku i nic a później cytologia i starania wstrzymane :-(
  • Mam nadzieję ze tego szampana będziemy kobietki otwierać ze szczęścia nie tylko w ten czwartek ale i po tym wszystkim :-*
  • Pewnie,ze maz poczeka ;) w tym wszystkim akurat najmniej mysle o seksie...w sumie w ogole nie mysle :/ Paula nie wydaje mi sie, ze mialo to wplyw na zajscie w ciaze...ale w tym wszystkim dobre to,ze bedziesz zdrowa mamusia ;) Ja cytologie robilam w tamtym roku na poczatku ciazy i juz wtedy wyszedl mi Ascus, 6 tyg. Po porodzie ponownie ascus a wycinki i konizacja pokazaly cin2.
  • Hejka dziewczyny :) od wczoraj znow wiecej krwawie i dzis czuje jak ze mnie leci...brzuch mnie boli do tego mam kaszel wiec przy kazdym kaszlnieciu boli bardziej moze to juz okres?...ogolnie czuje sie senna albo pogoda tak wplywa albo od tego krwawienia.lekarza mam dopiero 14 stycznia troche dlugo kaze czekac na siebie...
  • Hejka dziewczyny :) od wczoraj znow wiecej krwawie i dzis czuje jak ze mnie leci...brzuch mnie boli do tego mam kaszel wiec przy kazdym kaszlnieciu boli bardziej moze to juz okres?...ogolnie czuje sie senna albo pogoda tak wplywa albo od tego krwawienia.lekarza mam dopiero 14 stycznia troche dlugo kaze czekac na siebie...
  • Paulinko jezeli to Cie niepokoi to idz na izbe przyjec do lekarza. Zawsze warto dmuchac na zimne. Pozdrawiam cieplutko w tak mrozny dzien <3
  • Paulina86 lepiej to sprawdzić :-) dziewczyny ile dostalyscie zwolnienia po konizacji?
  • Wlasnie chyba pojade tylko siedze w pracy i sie zastanawiam czy sie zwolnic ech...wzielam proszki moze poczekam jeszcze sama nie wiem co mam robic.
  • Paula ja dostalam ze szpitala 4dni...ale poszlam do lekarza i do swiat siedzialam sobie w domku.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat