Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Jej dziewczyny wspolczuje wam bardzo ja mialam wszystko w znieczuleniu ogólnym nic nie czułam uspili i juz i dwa zabiegi na raz kolpo i łyżeczke nic nie bolało po Olenka uważaj na siebie ja po tych zabiegach po 4 dniach przesadzilam i całą noc w sszpitalu bo.krwotok niezłego dostałam :-( ile strachu przy tym trochę panikara się zrobiłam ;-) ta abrazja dziewczyny boli?
  • Olcia dobrze, ze juz po :) kazda kobieta przechodzi inaczej...mnie serio malo co bolalo, tyle ze pozniej faktycznie lecialo ze mnie jak z dzika...teraz trzymamy kciuki zeby wyniczki wyszly dobrze :) Ja juz po spacerku,odrazu glowa przestala bolec :)
  • Przepraszam was ale to mój telefon tak się zawiesza :-(
  • 8 lat temu
    Każda przechodzi różnie i każda ma różny próg bólu, jedno musimy wiedzieć, że żadna z kobiet cierpieć absolutnie nie musi.Natrafiałam na lekarzy którzy mówili wprost czy będzie bolało więc miałam szansę wybrać.W ogóle chyba miałam wiele szczęścia czego i Wam życzę. Basia krwawiła a ja niewiele. Olcię bolało ale szczęśliwie już jest po. Paulina86 już ma to za sobą. Ale jedno niewątpliwie nas łączy bez znaczenia skąd każda z nas jest bo każda z nas czeka na te wyniki i daję głowę, że gdybyśmy miały pewność, że będą dobre to ból zszedłby na drugie miejsce. Życzę Wam zdrowia i wytrwałości, optymizmu i szczęścia w 2016roku <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • Kaa masz racje, gdybym miala pewnosc ze wyniki beda dobre dalabym sie pokroic na zywca. Wlasnie sie obudzilam, hihi leze caly czas i odpoczywam. Dziekuje za cieple slowa Kobietki moje kochane!!!! <3 <3 <3
  • Kaa Święta racja !!!!!!
  • najgorsze jest to czekanie :(
  • Paula zebys wiedziala ,ale chyba takie czekanie nas wszystkie czeka ... Droga zaczyna sie od cytologii, po wycinki,konizacje,operacje a konczy na ciaglych kontrolach niestety :( Ja jutro mam wizyte u mojegi ginekologa...zobaczymy jak tam ta moja szyjka sie zagoila. Bo maz biedny czeka na zielone swiatlo :P
  • Basia maz niech czeka ile trzeba ;) my kobiety cierpimy fizycznie i psychicznie wiec jak faceci troche poczekaja to laski nie zrobia haha <3 Paula tak, to czekanie jest najgorsze. Ja jeszcze czekam na wyniki rezonansu, tez za 2 tygodnie maja byc, ale stres jest mniejszy niz przy tych zmianach...
  • 8 lat temu
    Olenka88 a ja już po tym wszystkim jestem co Wy teraz macie ale czekanie nadal bo przede mną raz na 3miesiące mam robić wymazy a potem :D :D :D :D :D czekanie na wyniki !! I tak przez bity rok. Potem ciągle coś w tyle głowy aż do magicznych 5lat. Basiap3001 jak kocha to poczeka <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat