Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dziekuje Agniesiu i calej reszcie kobietek trzymajacych kciuki za mnie. Juz troche lepiej jesli chodzi o bol, badanie bylo o 10, ale dalej czuje ze krwawie. Najwazniejsze ze to juz za mna. 12 stycznia mam dzwonic po wyniki. Pozdrawiam Cie Agniesiu i reszte Pań przygladajacych sie i piszacych. Aaaa witam nowa Babeczke <3 paula92 witaj <3
  • Paulina86 basiap3001 <3 <3
  • 8 lat temu
    Oleńka88 to jest jakaś masakra w dzisiejszych czasach żeby kobiety musiały tak cierpieć. Przyznam szczerze, że ja porozmawiałam z lekarzem,że i tak jestem zdenerwowana i nie chcę żadnego na żywca wycinków.Chcę być uśpiona i żadne psikanie czy żadne miejscowe zniczulenie mnie nie uspokoi.Tak więc wszystkim Wam szczerze współczuję dodatkowego stresu i bólu "jak cholera". Tak sobie myślę, że my kobiety to dopiero jesteśmy odważne! Żaden facet by tego nie wytrzymał.Nam wszystkim należy się medal i to złoty. Szczęśliwie Oleńka masz już to za sobą.
  • 8 lat temu
    Oleńka88 to jest jakaś masakra w dzisiejszych czasach żeby kobiety musiały tak cierpieć. Przyznam szczerze, że ja porozmawiałam z lekarzem,że i tak jestem zdenerwowana i nie chcę żadnego na żywca wycinków.Chcę być uśpiona i żadne psikanie czy żadne miejscowe zniczulenie mnie nie uspokoi.Tak więc wszystkim Wam szczerze współczuję dodatkowego stresu i bólu "jak cholera". Tak sobie myślę, że my kobiety to dopiero jesteśmy odważne! Żaden facet by tego nie wytrzymał.Nam wszystkim należy się medal i to złoty. Szczęśliwie Oleńka masz już to za sobą.
  • Ooo kurcze Olcia to Cie urzadzili jest to naprwde nie do pomyslenia...ja az tak nie mialam chodz bolalo bardzooo az mnie wykrecalo ale nie krwawilam az tak bardzo. Basia na wyniku mam tak: 1.pofragmentowy material o lacznej srednicy 0,4cm. -kanal. 2.material w 4 fragmentach o lacznej srednicy 3,5cm.
  • Witaj kaa. Widzisz a mi jeszcze jedna babka wczesniej powiedziala ze znieczulenie ogolne nie ma sensu bo szyjka nie jest ukrwiona i nie bedzie bolalo, klamia jak z nut. Bez kitu powinni cos zrobic z tymi "znieczuleniami"w plynie. Zastrzyk albo uspic i juz.
  • Ola to samo ja slyszalam ze szyjke mam nie ukrwiona i nie potrzebne jest znieczulenie...chodz za pierwszym razem na wycinku jak bylam to dlubala skubala jak oszalala i jeszcze zebym z tylkiem nie uciekala za drugim razem jak bylam to trafilam na swoja lekarz super kobitka i zrobila szybko i nie bylo wiekszego bolu.
  • Jej dziewczyny wspolczuje wam bardzo ja mialam wszystko w znieczuleniu ogólnym nic nie czułam uspili i juz i dwa zabiegi na raz kolpo i łyżeczke nic nie bolało po Olenka uważaj na siebie ja po tych zabiegach po 4 dniach przesadzilam i całą noc w sszpitalu bo.krwotok niezłego dostałam :-( ile strachu przy tym trochę panikara się zrobiłam ;-) ta abrazja dziewczyny boli?
  • Jej dziewczyny wspolczuje wam bardzo ja mialam wszystko w znieczuleniu ogólnym nic nie czułam uspili i juz i dwa zabiegi na raz kolpo i łyżeczke nic nie bolało po Olenka uważaj na siebie ja po tych zabiegach po 4 dniach przesadzilam i całą noc w sszpitalu bo.krwotok niezłego dostałam :-( ile strachu przy tym trochę panikara się zrobiłam ;-) ta abrazja dziewczyny boli?
  • Jej dziewczyny wspolczuje wam bardzo ja mialam wszystko w znieczuleniu ogólnym nic nie czułam uspili i juz i dwa zabiegi na raz kolpo i łyżeczke nic nie bolało po Olenka uważaj na siebie ja po tych zabiegach po 4 dniach przesadzilam i całą noc w sszpitalu bo.krwotok niezłego dostałam :-( ile strachu przy tym trochę panikara się zrobiłam ;-) ta abrazja dziewczyny boli?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat