Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Basia a moze cos tworczego ja mam core ma 7lat i moja teraz ma bzika na punkcie szycia hehe.A ogolnie juz prawie tydzien jestem po konizacji i te 4pierwsze dni tragedia nigdy w zyciu nie bolalo mnie tak w krzyzu ale teraz jest ok i bycze sie do 24 w sumie nalezy sie odpoczne sobie i z niecierpliwoscia czekam na wyniki...buziaki dla was dziewczyny <3
  • No wlasnie kobietki, nie chce kupic kolejnej z rzedu zabawki ktora rzuci w kat, myslalam zeby kupic monopoly dla takich juniorow albo wlasnie jakis zestaw kreatywny. Paulina pewnie, ze sie nalezy ;) psychiczny i fizyczny odpoczynek ;)
  • Witajcie. Basiu ja widzialam fajny zestaw do stylizacji paznokci akurat dla dziewczynek siedmiotetnich. Fajnie to wyglada, na allegro owe sa. Pozdrawiam serdecznie <3
  • Yyyy Kobietki moje mam pytanko czy po kolposkopii(samej bez wycinkow) poprzestawiala Wam sie miesiaczka?
  • Olenka Ja nie pomoge bo karmie ;) widzialam na necie ten zestaw do paznokci, fajna sprawa, chyba sie na to zdecyduje;) dzieki za pomysl :*
  • Dziewczyny mojej sie podobaja zeczy z filcu do robienia hehe za zyczyla sobie maszyne do szycia reklamuja taka ale troszke tez kosztuje. :/ Olenka mozesz miec np jeden lub dwa dni opuznienia tak mi sie wydaje przynajmniej... :*
  • Paulina86 u mnie to juz 4 dni a brzuch mnie boli od miesiecy wiec nie wiem czy to miesiaczkowy. Basiu prosze bardzo:-* trzymajcie sie cieplutko <3
  • 8 lat temu
    Gry planszowe! najlepsze. Szukam właśnie takiej dla trzylatki, no 2i pół ;) Znacie jakąś? A maszyna do szycia to jest coś. Miałam taką:) pamiętam od Mikołaja dostałam :) uwielbiałam ją! różowa była i naprawdę szyła.
  • 8 lat temu
    Po kolposkipi to raczej nie może się poprzestawiac. Ale od stresu jak najbardziej. Wcześniej dziewczyny pisały o tym, że przez ten cały nasz stres to różnie z miesiączka było.
  • Polecam kalendarzyk menstruacyjny belli aplikacje.puki nie mialam zadnych pobieranych wycinkow itp to sie sprawdzal teraz sa male poslizgi :) Ech dzis ogolnie mam zly dzien jakos zamiast odpoczywac to ja jezdze i sie upominam od bylego alimenty bo zaplacic nie potrafi o czasie...czlowiek ma swoje problemy zdrowotne to jeszcze musi sie znalesc 1000innych... :(


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat