Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Hej Kobietki! Jak dzien mija? Witam akinom1977 <3
  • A u mnie leci jakos z bolem brzusia haha na szczescie, ;) dzisiaj pierwszy dzien nie szukalam wiadomosci na temat intensywnego zbielenia po kw octowym haha <3
  • A od jutra w szpitalu z Synusiem na obserwacje i badania :(
  • Olenka a czemu na obserwacje ?? Zdrowenka zycze :* Akinom (Monika?? ;)) widze, ze panikujesz jak Ja :) Jak ja po zlej cytologii przyszlam do mojego gina to on stwierdzil, ze Ja sie zywcem juz pochowalam :D :D :D odrazu stwierdzilam uparcie ze ma mi wszystko usuwac :) uspokoil mnie :) a dzisiaj maz oficjalnie odebral wyniki do reki ze szpitala i jak fajnie patrzec na wyniczek :) Olenka calusy dla synusia , niech bedzie dzielny chlopak <3
  • Musimy byc dzielni:-) ja przede wszystkim bo on zaraz zapomni co bylo. Dziekuje Basiu <3
  • 8 lat temu
    bnasia3001 <3 oleńka88 <3 trochę się nie odzywałam bo pochłonęła mnie praca.. Nie wiem jak z Wami ale ja cieszę się, że sporo się dzieje i w pracy i ogólnie bo gdyby było tak spokojnie to wyobraźnia działa i rzeczywiście tak jest,że czarne myśli nadchodzą. Ja z kilkoma dziewczynami wymieniłam się telefonami i choć się nie znamy to gadamy,gadamy i gadamy.Rzecz jasna głównie o swojej chorobie.Niesamowite to jest gdy niewiele o sobie wiemy a właściciwie takie bratnie dusze no albo siostrzane. A ostatnio niestety stwierdziłyśmy,że nie dość, że porody ciężkie itp. to potem jeszcze my kobiety musimy tak cierpieć na swoje kobiece choróbstwa.Niedawno składałam Wam życzenia zdrowia i szczęścia w 2016roku.Teraz dodam jeszcze życzenia Wamy najbliższym bo patrząc na moich domowników to nie wiem kto się martwił o mnie bardziej czy ja czy Oni właśnie ;)
  • 8 lat temu
    akinom1977 przeczytałam wszystko co napisałaś i chciałabym Ciebie samą zacytować a właściwie zacytować co sama wiesz otóż "nie stwierdzono nepolazji śródnablonkowej ani nowotworu złosliwego.Interpretacja: Inne zmiany nienowotworowe: odczynowe zmiany komórkowe związane z zapaleniem (łącznie z typowymi zmianami reperacyjnymi)Obraz cytologiczny odpowiada grupe II wg systemu Papanicolaou" A widzisz !? Wiem, wyobraźnia działa, wcale się nie dziwię. Proszę daj znać jak otrzymasz wynik. Pozdrawiam cieplutko
  • Witaj kaa <3 dziekujemy za zyczenia :) u mnie zawsze mogloby byc lepiej ale nie narzekam. Czas leci szybciutko bo przy moim malutkim lobuzie to nie moge sie nudzic. Oby 2016 rok byl zdrowszym i spokojniejszym <3
  • Milego dnia Kobietki! Oby sloneczko wyszlo w koncu zza tych chmurek <3
  • Kaa dziekuje :* i Ja rowniez Tobie i Twoim najblizszym zycze zdrowia :) i szczescia :) Kaa masz racje siedzac mamy za duzo czas na rozmyslanie. Wiem po sobie...jak tylko usiade to mysle co bedzie za rok, dwa i zaraz 1000 mysli, lapie za tel.i dalej niewiadomo czego szukam w tym internecie,oszalec mozna. Jeszcze niedawno przeczytalam, ze rak szyjki zbiera zniwo wsrod kobiet 25-35, dziewczyny ciagle mi to lazi po glowie... Jakis kopniak w tylek jest mi potrzebny...ktora chetna ??


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat