Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Hehe kaa ja w tym roku bramke interaktywna do pilki noznej dla mojego Synka kupuje bo na samochod sterowany za malutki hihi B)
  • No Ja tez mam juz 6 letniego chlopaka w domu :) czas tak szybko leci, jeszcze niedawno biegal taki maly babelek :) a teraz sie juz powazny chlopaczek robi ;) malej chyba zeby wychodza, wiec mam (nie) wesolo w domu.. Co do prezentow, to jestem jeszcze w lesie...bo oprocz moich to jeszcze mamy 3 chrzesniakow, a teraz dzieciaki wszystko maja wiec nie wiem co im kupowac... Ja wczoraj z synem robilismy bombki :) dziewczyny nawet nie przypuszczalam, ze bombki stryropianowe posypane kasza gryczana i popsikane spreyem tak moga fajnie wygladac :) ogolnie uwielbiam reczne robotki...
  • 8 lat temu
    Mój synuś na juz 12 i nie zadowoli się już sterowanym autem niestety. Otóż mój mały zazyczyl sobie smartfona(!) Świat oszalał. Pizga dziś jak w kieleckim. Pozdrawiam ciepło.
  • 8 lat temu
    Jesteśmy kochane mamusie i na szczęście te nasze dzieciaki czy małe czy duże są naszym życiem <3 <3 <3 Tak sobie myślę, że musimy żyć długo w zdrowiu bo i teraz i za kilka lat nadal będziemy Im potrzebne. Musimy być zdrowe kobietki. Mój mąż na pytanie co by ode mnie chciał pod choinkę powiedział,że najpiękniejszy prezent już dostał - mam dobre wyniki -. A ja mam cichą nadzieję, że w roku 2016 nic nowego mi nie wyjdzie i że kolejne lata będę mogła cieszyć się zdrówkiem. Tego i Wam Kochane życzę !!!
  • No moj to sobie taka liste zapisal zyczen , ze moj ty swiecie :D najpierw sobie zazyczyl kolejne lego, ale nie byle jakie bo jak spr. To co on chce to 700 zl nie moje, musialam szybko mu wybic z glowy :))Koytko a Twoj mlodszy ile ma ?? Masz racje swiat oszalal :) zycze wam udanej niedzieli :)
  • Kaa u mnie bylo bardzo podobnie :) maz sie mnie zapytal czy napisalam list do Sw.Mikolaja ?? A Ja pewnie , ze tak...prezent przyniosl troszke wczesniej, dobre wyniki :)
  • Uuhuhu Dziewczynki to ja widze ze pod wzgledem "kosztownej" wyobrazni naszych dzieci to wszystko dopiero przede mna. Moj Synus ma dopiero 17 miesiecy <3
  • 8 lat temu
    Basiap, mój synuś ma już 12lat. Czas leci ;) I mi dzisiaj powiedział ze on mi może dołożyć do tego smartfona... :D haahaha bo w mikołaja to on już od dawna nie wierzy. Choinkę juz mamy. Od dziś :) mała i żywa A jak u Was dziewczyny? Święta juz widać w domu?
  • Koytko no ja juz przynioslam z piwnicy wszystkie pierdolki swiateczke ;)leza i czekaja...na choinke. Jutro chyba bede lepic pierogi :) dziewczyny co mozna kupic dla 7 latki wszystko majacej :/??
  • 8 lat temu
    Jakąś grę planszową -mój ośmioletni wnuk był zachwycony takim rozwiązaniem:)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat