Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Basia to ja nie wiem dlaczego mi od razu nie pobrali. Ehh
  • 8 lat temu
    Olenka88 tym się zbytnio nie martw,ja również miałam dopiero biopsje na drugi dzień po kolposkopii bo za bardzo krwawiłam i musieli kroplówkami to zatamować.Zatamowali i już na drugi dzień miałam biopsje a po kilku godzinkach w domku. Będzie dobrze. Po prostu trzeba przez to przejść.Najważniejsze,że jesteś pod opieką.
  • Kaa masz racje:-) u nas nad morzem niestety deszcz pada i chyba przez to znow mam smutniejszy dzien... Jeszcze tylko 18 dni a ogolnie z wynikami miesiac i bedzie dobrze, musi byc:-)
  • Olenka pewnie ze bedzie dobrze... Wczoraj rozmawialam z moja kuzynka i nawet nie wiedzialam, ze 3 lata temu tez miala konizacje i poki co wszystko jest ok. Swieta tuz tuz kobietki ;)
  • 8 lat temu
    Babki święta tuż tuż a przed nami Nowy Rok Zdrowy Rok co Wy na to ?
  • Kaa nie inaczej ;) <3
  • Jestem za <3
  • 8 lat temu
    Olenka dziękuję, i czy to nie ty pisałaś ze te wszystkie badania to do Szczecina jeździsz? Ja tam też miałam te wszystkie zabiegi.. W Zdrojach konkretnie. Kaa wchodzę w to! :) Wiecie ze jak tak sobie pomyślę ze juz połowa grudnia i święta to się zastanawiam gdzie podziała się jesień. Przez to wszystko przegapiłam moją ulubioną porę. Zupełnie jakby nie ominęła..
  • Koytko Ja czekam na wiosne ;) jesien lubie, ale poczatkujaca taka ciepla ;) Koytko dlugo krwawilas/ plamilas po konizacji?? Wizyte u gina mam dopiero 30 grudnia
  • Koytko tak, dokladnie w Zdrojach. Jak dla mnie lekarz ok. Lacznie badanie kolo godziny(razem z wywiadem), ale wyslalam tez opis wynikow do dr na kwiatkobiecosci.pl i czekam na odpowiedz. To jest dr ktory odpowiada na pytania dotyczace raka szyjki macicy wiec moze cos wiecej powie, czekam. A wycinki 29.12 teraz bede miala. Pozdrawiam cieplutko. <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat