Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Ojeju czyli moje obawy nie sa bezpodstawne. ;( masakra
  • Koytko jak zrobisz test napiszesz wynik? Moze mamy ten sam hpv? Martwie sie ze dopadlo mnie tez cos zlego... ;(
  • 8 lat temu
    We wtorek mam kontrol u mojej gin, ma sprawdzić czy tam wszystko juz zagojone. I dopiero będe się z nią umawiać na konkretny termin tego testu. Oczywiście napisze co mi wyszło, ale wtedy pewnie ty juz będziesz wiedzieć więcej co się dzieje u ciebie. Pozdrawiam serdecznie. I głowa do góry, trzeba myśleć pozytywnie i mieć nadzieję. :)
  • Dziekuje, dziekuje. Jestem strasznie przestraszona, bo mam malutkiego synka i strach pomyslec co by bylo gdyby mnie zabraklo. Oby do srody...ehhh pozdrawiam wszystkie kobietki zebrane na tym forum. Milego dnia kochane
  • <3
  • Witam wszystkich...Jestem tutaj nowa, pewnie jak kazda z was jednak wolalaby tu nie byc...dokladnie w tamtym roku, kiedy bylam w ciazy w cytologii wyszedl Ascus, w czerwcu urodzilam a w sierpniu w cytologii znowu wyszedl ascus :( mialam kolposkopie z wycinkami, z ktorych wyszedl nieszczesny cin 2... Jestem dwa tyg. Po konizacji i czekam na wyniki :( w glowie mam same czarne scenariusze:( tak bardzo sie boje wyniku. Pozdrawiam was cieplutko
  • Olenka tez jestem rocznik 88 :)
  • Olenka tez jestem rocznik 88 :)
  • Witaj Basiap3001. A ja rodzilam w lipcu 2014 <3 Ty juz czekasz na wyniki a ja mam za 2 dni kolposkopie. Trzymam kciuki za wyniki. Daj znac co i jak. Pozdrawiam Ola :)
  • Olenka Ja w srode jade odebrac wynik ( mam 70 km do szpitala, gdzie robili mi konizacje ), nie moge spac, nie moge jesc.... Cos okropnego, ciezko sie przyznac, ale sie podlamalam psychicznie :( jak pierwszy raz wyszedl mi w cytologii ascus moj ginekolog powiedzial, ze czesto sie pojawia przy stanach zapalnych , wiec i Ja trzymam kciuki zeby kolpo u Ciebie wyszla ok ;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat