Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Mała Mi jak po wizycie? kiedy wynik?
  • 10 lat temu
    Wyniki będę miała w środę czyli jutro , mam dzwonić po 12 .......
    Kurde zaczynam panikować znowu .......
    No nic zobaczymy
  • 10 lat temu
    Mala mi...strasznie mocno trzymam kciuki!! Musi byc dobrze!!musi!!!!
  • 10 lat temu
    Olga a u Ciebie jak z tym okresem?Powiem ci ze po konizacji te okresy sa mega dziwne...jakies plamienia przed..a cykle sa juz nie takie regularne.
  • Ja mam dostać okres w sobotę (to takie moje 28 dni). W sumie brzuch już boli, cycki też nabrzmiały :) no ale zobaczymy czy się nie przesunie.

    4lexi a Ty gdzie się podziałaś? Jak Twój stan i przebieg gojenia???

    Mala mi trzymam kciuki!!!! :))))
  • 10 lat temu
    Jestem jestem tylko po cichu was podglądam ;) mnie ostatnio jakaś chandra dopadla, czarne myśli i w ogole :) w piątek jade po wynik w koncuuu.
    Goi sie chyba dobrze bo w końcu przestalo ze mnie "ciec". A u Ciebie jak tam? mam nadzieje że wszystko ok :) i kiedy w koncu odbierasz wynik?

    Izka gratulacje dwójeczki :) Mala mi trzymam kciuki, będzie wszystko ok! :)
  • 4lexi póki co OK :) w sumie wynik miał być za 2-3 tyg. Dziś mija 2, ale chyba za wczas, jeszcze nie dzwonię czy już jest, zaczekam do przyszłego tygodnia :) 3mam kciuki i daj znać :)

    Znalazłam na FB profil Dr który robił mi konizację i zadałam mu kilka pytań jeszcze :)
    Jakby któraś chciała ciekawostki to zapraszam: http://tnij.org/i7i1ujx

  • Pan Dr napisał:

    Jesli chodzi o ciaze po zabiegu konizacji LEEP to odsetek zakladanych szwow okreznych na szyjke jest nieporownywalnie mniejszy niz w przypadku konizacji skalpelem. Jesli chodzi o miesiaczki to faktycznie przyczyna moze lezec w zaburzeniach hormonalnych. Sugerowalbym sprawdzic poziom hormonow tarczycy.

    Równiuteńko rok temu badano mi hormon tarczycy i wyszło OK. Czy mogło się to zmienić tak szybko??? Czy któraś z Was zna się na tym?
  • 10 lat temu
    Kobietki !!!!!!!!! PIĘKNA CZYSTA II gr bez żadnych zmian i komórek nowotworowych
    Jestem w klubie "dwójek" HURRA
    Mam tylko nadal obfita flore bakteryjna , ale czort z nią -wyleczymy
    Jak sie dowiedziałam przez telefon o tym wyniku to sie poryczalam strasznie !!!!!!!!!
  • 10 lat temu
    Mala mi...a to dzis mialas odbior cytologii?? bo ja myslalam ze dopiero idziesz ją zrobic...
    Kurcze czy ja cos przeoczylam???
    Mala......GRATULACJE! TERAZ TYLKO BEDĄ TAKIE!:*


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat