Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Witam serdecznie , pozdrawiam cieplutko
    U mnie w domu już po chorobie , wszyscy zdrowi
    A co u mnie ? Właśnie dostałam okres i teraz czekam 3-4 dni i potem lecę robic kolejne badania : cytologię , dna hpv , kolposkopie ........i znowu nerwy i czekanie na wyniki .......
    Nie fajne to wszystko , ale cóż jak trzeba to trzeba
    Pozdrawiam was kobietki
  • 10 lat temu
    Takie to nasze życie... kontrole badania i tak w kółko-polubić to trudno ale przyzwyczaić się można.
  • 10 lat temu
    Czesc dziewczyny co u Was slychas?
    Kobitki po zabiegach....jak sie czujecie? kiedy wyniki?
    Mala mi kiedy idziesz na cyto? no i znow stres....:(
    Ja niebawem okres i znow sie umawiam do onkologa-a tam znow cyto...ale podejde do tego troszke sopkojniej-bo przeciez tydz temu odebralam cyto i byla dobra,wiec przez 3 tyg nie moze sie nic zmienic,cooooo?:):)
  • 10 lat temu
    Zoe kochana
    Jestem na cyto umówiona na poniedziałek na godz 11
    I popołudniu polecę zrobic kolposkopie ale u innego lekarza
  • 10 lat temu
    Witajcie!
    Piękniutka,czyściutka dwójeczka....To wynik mojej cytologi!
  • Izka gratuluję :-)

    Zoe ja od 2 dni lekko krwawię, nie wiem czy tak ma być, ale pewnie tak. Okres planowo 1 marca no i brzuch pobolewa, poza tym czuję się dobrze :)

    Pozdrowienia dla Wszystkich :-)
  • 10 lat temu
    Izka gratulacje i zazdroszczę tak bardzo wyników
    Ja idę w poniedziałek na cyto i ciekawa jestem co wyjdzie
  • 10 lat temu
    Izula SUUUUPER! czyli jestesmy kobity na dwojeczke! i tak trzymac!!!:)
    Mala mi ale bedziesz miec kolposkopie?? czy tylko cyto Ci zrobi po przeleczniu? Trzymam kciuki-musi byc dobrze!
    Migrenka ja tez mialam dluuuuuugo uplawy,jakas woda z krwia,krew-roznosci lecialy...Mysle ze juz taka nasza natura-inne maja po pare dni,, coś tam,, a my mamy dluzej...Ja mialam zabieg tydz przed okresem i strasznie mi sie wszystko wydluzylo w gojeniu.Pamietam ze caly m-c chodzilam w podpaskach,wkladkach...
  • 10 lat temu
    Hej dziewczyny
    Ja miałam konizacje 23 stycznia, okresu nadal brak tylko jakies takie skąpe plamienia, raz ciemne brunatne raz jakby świeżą krwią...okresu nie mam od 31 grudnia, troche dziwne...
  • 10 lat temu
    Cześć dziewczyny
    Nie pisałam pare dni , bo nie było o czym , idę dzis na kontrolna cytologię po leczeniu Gynalginem i mam nadzieje ze dołączę do grona dziewczyn z II ale niestety nie mam dobrych przeczuć , czuje ze będzie III i LSIL i znowu zabieg kolejnego skrócenia szyjki ......
    Nawet nie boje sie wyniku ale martwię sie ze będzie zły wynik , martwię sie ze dotychczasowe zabiegi leczenie nie przyniosło żadnych efektów
    No nic maszeruje dzielnie i dzielnie będę czekać na wynik i zobaczymy.......
    Pzdr


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat