zofia tyburska, Wygrał

od 2010-05-17

ilość postów: 100

Ostatnie odpowiedzi na forum

Rak tarczycy

12 lat temu
U mnie 2 biopsje nie potwierdziły raka/piers?//.Po operackji okazało sie,że rak złosliwy..Zajete 30% węzłow...Biopsja to nie wynik!!!

Rak piersi

12 lat temu
MOJE JAK ODROSŁY KRECIŁY SIE I BYLY SŁOMKOWE..NIESTETY TERAZ NIE KRECA SIE...WYNIK Z KOLONOSKOPII JEST OD RAZU.POLPA ODDAJA DO BADANIA.LEKARZ POWIEDZIAL ,ŻE TO TYLKO POLIP..TO NIE PRZERZUT!!!

Rak piersi

12 lat temu
SŁUSZNIE!!!

Rak piersi

12 lat temu
TO BADANIE NIE JEST STRASZNE.NAJGORSZE TO WYPIC TYLE TEGO PASKUDNEGO PŁYNU PRZED KOLONOSKOPIA...JESTEM SPOKOJNIEJSZA.CZEKAŁAM NA BADANIE 7 TYG..DENERWOWAŁAM SIE...JUZ JESTEM NA LUZIE...

Rak piersi

12 lat temu
TAKA MAMY SŁUŻBE ZDROWIA....ŁADNIE PANI WYGLADA,LEKARKA STWIERDZI....PEWNIE ZDROWA BO ZADBANA,PODMALOWANA...JA ŻYJE PELNĄ PIERSIA...JEDNA..MIAŁAM MIEC REKONSTRUKCJE 22-GO STYCZNIA,PRZEŁOŻYLAM O ROK...BOJE SIE...

Rak piersi

12 lat temu
RYBENKO TO JUZ TAK NIEWIELE1WYTRZYMASZ...MOJA OSTATRNIA CHEMIA BYŁA NAJGORSZA,W SALI UMIERAŁA 30-LETNIA KOBIETAS.UCIEKŁAM ZE SZPITALA....POZA TYM BYŁ PROBLEM Z PODANIEM CHEMII-ŻYŁY SPALONE...WKŁUWALI SIE W STOPY..TO BYŁ HORROR.PRZEZYŁAM.MAM SIE NIEZLE...CIESZE SIE KAŻDA CHWILA...WKROTCE WESELE MOJEJ MŁODSZEJ CORKI....WŁOSKI MAM B.KROTKIE..PODOBA MI SIE TAKA FRYZURA.MAM SIWE TAKIE PLATYNOWE I ZASTANAWIAM SIE CZY NA WESELE CÓRKO POMALOWAC..WŁOSY GOLIŁ MI MAZ 1-GO STYCZNIA 2009 ROKU...TO BYŁA NAJWIEKSZA TRAUMA...POZDRAWIAM...GŁOWY DO GÓRY!!!

Rak piersi

12 lat temu
mMM JAKIES BOLE WOKÓL ODBYTU.nNGDY NIE MIAŁAM ZAPARC.PODEJRZEWAM,ŻE PRZYGNIOTŁAM SOBIE KOSC OGONOWA SIEDZAC NA PODŁODZE Z NOGAMI NA PUFIE W CELU POPRAWIENIA KRĄŻENIA.TO TRWA JUZ 3 M-CE..JEST JUZ LEPIEJ ALE DALEJ ODCZUWAM BOL,KTÓREGO NIE UMIEM UMIEJSCOWIC.TRAFIŁAM DO CHURURGA,KTORY PATRZAC NA MOJA PRZESZLOOSC ZDECYDOWAŁ O KOLONOSKOPII.MY POWINNISMY/CHORZY NA RAKA/ MIEC KOLONOSKOPIE CO ROK.NIESTETY WIZYTY KONTROLNE POLEGAJA NA ZBADANIU CHOREGO .CO ROK MAM MAMMOGRAFIE I RTG PŁU,TO WSZYSTKO.SAMA ROBIE USG NARZADOW RODNYCH I JAMY BRZUSZNEJ..ROBIE WYNIKI KRWI BO BIAŁE CIAŁKA MAM CIAGLE PONIŻEJ DOLNEJ NORMY.INNE PARAMETRY KRWI,JAK DO KOKSU..

Rak piersi

12 lat temu
Witaj Rybenko!!Zleci i zapomnisz o wszystkim..Ja wczoraj robiłam kolonoskopie i balam się,ze mam przerzut..Wszystko okey,tylko mały polip,ktory mi usunięto w trakcie badaniaBoje się każdego badania.W listopadzie minęły 3 lata od mastektomii..Wszystko przeraża niestety!!!!!

Rak piersi

12 lat temu
Cycek jest najmniej istotny!!Ja miałam miec rekondtrukcje/po 3latach/ teraz w styczniu..Zrezygnowałam,własciwie przesunęłam ja o rok....Przyzwacziłam sie do swego widoku,mąż tez...Najważniejsze jest życie....Głowa do góry dziewczyny,,,,,Pozdrawiam..Wiem co przeżywacie....

JAK WYKRYLISCIE RAKA?

12 lat temu
Moje koleżanki brały herceptyne i czuja sie świetnie.Troche to upierdliwe ale czego sie nie robi aby życ!!!