sierotka, Wspiera

od 2013-12-14

ilość postów: 2540

Cenię treść złotej reguły wyrażonej słowami Mistrza:

" Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, wy też im podobnie czyńcie” 

Ostatnie odpowiedzi na forum

Gorąca prośba

1 miesiąc temu

Może ktoś się odezwie ?

Czy to rak ? Straszny strach.

1 miesiąc temu

Witaj nie wiem czy juz jesteś w jakimś temacie na stronie głównej forum .

Jak pisać na Priv ,Pw ,jak napisać po za forum do kogoś tutaj

1 miesiąc temu

Skorzystajcie z podpowiedzi jak pisać na Priv

Czekam na wyniki histopatologiczne

1 miesiąc temu

Witaj Krysia 🙂nie myśl o najgorszym ,dopiero będzie wiadomo co masz robić ,jak jeść ,odpoczywać etc po operacji .Nie wiesz jeszcze na czym ona ma polegać? Pytaj lekarza ,nie bój się ,musisz wiedzieć wszystko .Moje dwie znajome po wycięciu całego żołądka jedna minęło już 25 lat jak żyje i to super żyje ,jeździ na okrągło nad moze wszedzie, żyję bardzo aktywnie .Kobieta wulkan życiowy .Druga starsza pani po 80 juz operacją ok 4 lat temu ,też żyje aktywnie normalnie je posiłki .Nie martw się poczekaj spokojnie do operacji .Zapis złośliwy rak w diagnozie często  Nie oznacza końca życia ,nawet tak nie myśl .Przykład mojego męża mija 10 rok i tez zapis ,ze rak złośliwy .Wiesz co pisz jak będziesz potrzebowała ,bądź też bardzo złośliwa pogoń dziada 👍wspieram Ciebie bardzo jak chcesz napisz na PW pozdrawiamy serdecznie .😊

Rak jelita grubego

2 miesiące temu

Dziękuję tez w imieniu męża ,może wcześnie mimo wszystko wykryty ,może bieg tez innych okoliczności .Takich  źyczę. wszystkim .

Dla Was walczących z naszej działeczki :) 

Pomoc w wskazaniu drogi

2 miesiące temu

Tomaszdosć wprawdzie nie miasto o które pytasz ale np w Kielcach 

https://www.termedia.pl/gastro...

Lekarz który operował i prowadził matkę mojej znajomej panią po 70 .Pani ma się b dobrze na dzień dzisiejszy a to chyba jyz 3 rok .U mojej innej znajomej juz minęło 25 lat życia bez żołądka ,a to bardzo intensywnie żyjąca osoba .

Powodzenia :) 

Może się przyda  :) 

Rak jelita grubego

2 miesiące temu

U nas dobrze mąż 10 lat od zachorowania bez wznowy .Życzę wszytkim pozytywnego mimo wszystko myślenia, to bardzo pomaga w walce o życie . :) 

Nowotwór ślinianki podżuchwowej .

2 miesiące temu

Dr Katarzyna Galwas Kliber 602 213 567 dzwon śmiało i proś o konsultacje .Bardzo empatyczna ,świetnie organizuje konsultacje z innymi onkologa 

mi .Powodzenia :) 

Rak jelita grubego

3 miesiące temu

Witaj Asiu masz PW otwórz :)

Nowotwor żołądka, 16.2-trzon.

3 miesiące temu

Nie o diety mi chodzi ,tylko o produkty różne o owoce warzywa etc .Układ pokarmowy kiedy jest chory musi być bardzo ochraniany .I to co się nam wydaje ,ze mu służy może kompletnie być nie trafione .Dlatego zwsze pytać należy lekarzy .My tak robimy .Każdy moze postępować jak chce :)