Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • aaaaa, cos mi sie wyadawlo, że komentarz sie nie pokazal, to go zdublowalam, sorry;)

  • 6 lat temu

    Tak to jest z tymi lekami -na jedno pomagają a na drugie szkodzą. Szkoda że lekarze nie zawsze  o tym do końca informują.

  • no szkoda

    ale dobrze, że sa miejsca, gdzie można zasięgnąć porady i informacji:)

  • 6 lat temu

    To prawda -trochę działamy za kulisami medycyny:)

  • Nawet jak się pomoże w ten sposób garstce osób, to warto, prawda?:)

  • 6 lat temu

    Absolutnie TAK! Nawet jednej a już warto! :)

  • to się nas stąd nie pozbędą łatwo, c'nie?:))

  • Oj tak, dobrze, że jest ta stronka, że jesteście Wy, że można się podzielić doświadczeniami.

    Ja jak coś znalazłam w piersi to nie potrafiłam myśleć o niczym innym niż o zmianie. A potem właściwie zderzenie z nfz-etowską ścianą, gdzie jesteś tylko przypadkiem, nazwiskiem na kartce, a nie człowiekiem, który wpada w czarną dziurę. Dobrze, że tu dużo piszecie, bo czytałam, radziłam się i potem trafiłam do http://medycynadab.pl/ gdzie się ktoś na poważnie mną zajął. Na szczęście wszystko jest w porządku, ale strach pomyśleć, co by było, gdyby było inaczej.

  • Patka, bardzo się cieszę, to kolejny ro, żeby zostawić ten trudny czas w należnej mu przeszłości                                      

    dwapytajniki, ależ się cieszę że wszystko dobrze:))

  • Patka, ja też tak miałąm, to najlepiej wyczyścić, lekarz ma rację, wiele naszych rakowych koleżanek tak miało i nie znam przypadku, żeby tam był jakiś rak, choć oczywiście tamoxifen podwyższa ryzyko raka macicy, zresztą ten akurat nowotw or wykryty wcze snie jest w 100% uleczalny, właśnie dlatego trzeba często chodzić do ginekologa

    nie masz się absolutnie czym martwić:)



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat