Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    no to wspaniale, Iwonko, czasami są dobre wieści, które pozwalają na pozytywne spojrzenie w przyszłość. Trzymaj się, powodzenia
  • 10 lat temu
    iwona, dobrze, że węzly czyste:))) siemie lniane jest zdrowe, ale w czasie chemii czlowiek nie najlepiej sie czuje, nie kazda rzecz smakuje, musisz sluchac swojego organizmu Krysia, ja w czasie chemii bardzo przytylam, od styerydow ktore nie dopuszczaja do wymiotow m.in
  • 10 lat temu
    Dzięki dziewczyny :-). Ciekawe jaki schemat chemii mi zaproponują. Póki co przyzwyczajam się do myśli o tym jak zmieni się mój wygląd w trakcie leczenia. Utrata włosów będzie straszna :-(. Muszę się rozejrzeć za peruką :-(.
  • 10 lat temu
    WITAM wszystkich,dawno mnie tu nie było, ale to chyba z powodu że zapomniałam juz o "nim" .minęło juz 6 lat 2 miesiące i 12 dni ciągle żyję i ciesze się z życia,a było tak żle,nie warto martwić się na zapas .Pozdrawiam i życze wszystkim pogody ducha i uśmiechu .NIE DAMY SIĘ
  • 10 lat temu
    barbara, super, że się odezwałas!! iwona, brak wlosow ma swoje zaley, nie musisz ukladac fryzury, zawsze jestes zrobiona :))))
  • Mi właśnie odrastają :) Mają już jakieś 1,5 cm i zaczęłam chodzić bez chusty. Powiem szczerze, że przyzwyczaiłam się do tego, że ich nie miałam, aż tak, ze teraz martwię się znowu trzeba będzie myć, malować, prostować i układać hahaha Musimy śmiechem go wziąć! Innej drogi nie ma! :) Pozdrawiam Dziewczyny! :)
  • 10 lat temu
    Barbara, dziękuję za ten wątek :-). Cieszę się, że u Ciebie wszystko się układa to daje nadzieję :-). Krysiu, jak tam po komisji? Kiedy zaczynasz dalsze leczenie?
  • 10 lat temu
    andzia, rozumiem cie bardzo dobrze tyle złychw wiesci w krótkim czasie.. można złapac doła ale dawaj rękę, to ći troche pomoge sie wygrzebac rak szyjki jest dobrze uleczalny, będzie dobrze ty jestes ledwo po chemii, daj sobie czas ja dwa lata po odczuwam skutki, to nie byl paracetamol co nam dawali zapisz sobie, jak sie czujesz dzisiaj, i przeczytaj to za miesiąc zobaczysz, że bedzie różnica na plus sciskam mocno
  • Cześć dziewczyny:)) Po kolei: Barbaro - też dziękuję ci za ten wątek i za to, że o nim i nas nie zapominasz - nawet nie wiesz jak to buduje:)) Iwonko - cieszę się, że masz węzły chłonne czyste - ja z 18 wycietych 3 miałam zajęte; teraz kolejny etap dobijania gada i w perspektywie...................nasza pyszna kawka!!!! Andziu kochana - daj łapkę, trzymamy sie mocno dobrze? Też mam dzisiaj taki lekki niż, ale .....sela vi.....raz jest lepiej, raz jest gorzej - to jest nieuniknione w kazdym życiu. Przykro mi, że "trafiło" twoją siostrę, ale....pomyśl o tym, że jak to dobrze, że ma ciebie, właśnie z takim bagażem doświadczeń w tej naszej zwariowanej chorobie. Wczoraj miałam 1 chemię - z uwagi na to, że 25 lat temu byłam świadkiem cierpienia i smierci mojej mamy, bałam sie okropnie. Ale przyznam się wam szczerze, że podczas leżenia na oddziale chemii dziennej (miałam przecież czas) zaczęłam sie tak jakoś mimowolnie rozprawiać się z moimi demonami przeszłości - to dobrze, czuje, że teraz proces mojego zdrowienia będzie przebiegał bardziej dokładnie. Dziś czuję się nawet nieźle - ale wzięłam sobie rano tabletke przeciwwymiotną - lekarz mi powiedział, abym choć dzień dwa wzięła. Na początku jakoś tak nie dochodziło do mnie stwierdzenie, że jesteśmy bohaterkami, ale teraz juz coraz bardziej zaczynam rozumieć sens tego słowa. Trzymajcie się dziewczynki - trzymajmy się - ściskam was mocniuchno i przesyłam buziaki:))) Idę na spacer:)))))))
  • 10 lat temu
    Witam Was wszystkie,dzięki za życzenia imieninowe i wszystko;teraz znaleźć cokolwiek to wielki problem;jakoś się trzymam;Olusia,Iwonka,Rybenka,Krysia,Andzia,Maszka; i wogóle wszystkie na forum trzymam kciuki;Iwonka jeśli możesz napisz trochę więcej jak wygląda ta chemia;chyba trochę boję;pozdrowionka,uściski dla wszystkich


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat