Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Pozdrawiam Cię Rybenka serdecznie, nawet nie wiesz ileż znaczą dla mnie Twoje mądre słowa! Dziękuję!
  • 10 lat temu
    iwona, nie wiem, czy zasłuzyłam, ale cieszę się, ze uwazasz, ze trochę pomogłam
    chyba juz pisałam o takiej Ani, ona miala chemie 3 lata temu, rak piersi ful wypas, a a miesiac rodzi dziecko:)))
    to adres jej bloga
    http://milosc-rak-codziennosc.blogspot.com/

    w strone słońca idź:)
    ale jak w czasie operacji zobaczysz swiatełko w tunelu, to nie idź w tę stronę :PPPP
  • 10 lat temu
    witajcie moje drogie,bardzo się za Wami stęskniłam,dzisiaj oddali mi komputer to mogę chociaż napisać;i własnie dzisiaj 2 godz. temu miałam telefon,że są wyniki biopsji i są komórki rakowe;powinnam jak najszybciej zgłosić się po wyniki i skierowanie do onkologa i dalej;trochę sobie ryczę,buziaki
  • 10 lat temu
    porycz sobie, posmuć się, musisz się potem zebrać do leczenia
    początek tej dziwnej drogi jest bardzo, bardzo trudny
    o dziwo potem jest troche latwiej
    pisz, bedziemy wspierac
    Sciskam
  • 10 lat temu
    mariola jesteśmy z Tobą! Wiemy co czujesz. Będzie ciężko, ale mi pomaga świadomość, że przecież to choroba przewlekła, z której się wychodzi! Jest na to mnóstwo przykładów - czytam bloga koleżanki Rybenki - jest niesamowita!
    Uściski
    Nie powiem "myśl pozytywnie" bo sama się tego uczę, znajdź coś co przyniesie Ci ulgę, choć przez chwilę i trzymaj się tego.
  • 10 lat temu
    iwona, jestem pewna, że jesli napiszesz do Ani, to ci odpisze i wesprze mądrym słaowem

    ja tez ciągle sie uczę tego pozytywnego myslenia
  • 10 lat temu
    Rybenka dziękuję Ci bardzo , ostatnio jak bylam u onkologa to robilam mammografię i było wszystko oki , poczekam do 6 . 06 ponieważ jesli zmienię date , to pózniej bedzie mi to kolidować z innymi moimi planami i datami ech co robic :))))))
  • 10 lat temu
    szybko minie, kilka tygodni
    ja w czerwcu mam mammografie i usg
    a wczesniej biopsje endometrium
    zawsze cos
    co robic?
    nie martwicsie na zapas:))))
  • Witam wieczorowo:)))
    Dla ciebie Iwonko - i oczywiście dla wszystkich - mnie pomaga:
    http://dezyderata.ovh.org/

    Mariolu - popłacz sobie, póki masz trochę czasu, a potem bierz się za wypedzanie tego gada skutecznie. I nie daj sobie więcej odbierać komputera!!! Okej??:))

    Rybenko - wiesz, że jestes niesamowita - to dobrze, że jesteś:)))

    A wogóle to lubie to forum - paradoksem jest to, że żeby go polubić to trzeba zaliczyć to paskudztwo - nie damy się!!! Nie ma takiej opcji dziewczyny!!!:)))

    Buziole:)))
  • 10 lat temu
    olusia, usmiechne łas mnie, dziękuję:)))

    to rzeczywiscie paradoks
    ale jak się nie ma co sie lubi, ekhm :))))

    Buziole!!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat