Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    ja akurat nie miałam
  • 10 lat temu
    witajcie,dzisiaj zadzwoniłam i potwierdzono,że na wynik czeka się 2 do 3 tygodni,wcale mnie to nie uspokoiło;przepraszam,że tak późno piszę,ale to chyba nie ma znaczenia;a więc mam jeszcze 3 tygodnie do swoich myśli,trochę długo,pozdrawiam
  • 10 lat temu
    A tak po prostu bardzo dziękuję,że jesteście i napiszcie coś o tych szczepieniach;
  • 10 lat temu
    Mariola7 warto wykonać szczepienia p/wzw (żółtaczka).Jeśli zachodzi konieczność zabiegu operacyjnego to takie szczepienie chroni Cię przed wirusem żółtaczki typu B.
    Otrzymujesz dwi dawki w odstępie 4 tygodni, a trzecia dawka po roku do dwóch lat.
    Istnieje też wariant przyspieszony, jeśli pilnie trzeba wykonac zabieg.
    Wtedy otrzymujesz dwie dawki szczepionki w odstępie 2-tygodniowym.Zazwyczaj lekarz decyduje jaki schemat szczepienia zastosować.
    Szczepionka jest odpłatna.Koszt jednej dawki to 30-40 zł w zależności od firmy produkujacej szczepionkę.Nie podaję Ci nazw szczepionek.W aptekach mozesz popytać.
    Musisz mieć receptę aby ją zakupić.
  • 10 lat temu
    Jeszcze jedno.Mariola7 czas oczekiwania na wynik biopsji wykorzystaj na wykonanie szczepień.
    Żółtaczką mozna zarazić się u fryzjera ,dentysty i jeszcze w innych okolicznosciach, bo czasem nie wiemy z kim mamy kontakty więc warto się zaszczepić.
    Pozdrawiam.
  • 10 lat temu
    A my powolutku kończymy radioterapie:)
  • 10 lat temu
    Znowu ciężki dzień. Muszę czekać jeszcze tydzień na operację i już wariuje , że tak długo czekam a to cholerstwo rośnie! Poza tym boję się, że z jakichś powodów operacji nie uda się przeprowadzić i trzeba będzie znów czekać. Ten strach mnie wykonczy!
  • 10 lat temu
    https://www.youtube.com/watch?v=NeWYgFQYAF0

  • Użytkownik @iwonazm napisał:
    https://www.youtube.com/watch?v=NeWYgFQYAF0


    Tak Iwonko - jeszcze nie!!! dłuuuugo nie!!! Tego sie trzymajmy:)))
  • Kochana Andziu - goje sie powoli, odpoczywam, ćwiczę, spaceruję, jeżdźę na chłonkę i opatrunki i...czekam na wynik.
    Ogólnie czuję się nieźle - nawet myję sobie sama włosy, a mam dość długie.
    Tęsknię do jazdy samochodem - uwielbiam kierować - ale jeszcze trochę i myślę, że dorwę kierownicę.
    A Ty Andziu jak sie czujesz po radioterapii? Co dalej jest planowane?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat