Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Pozytywne myślenie, hmm: ja teraz jestem na takim etapie - już naprawdę chcę iśc na ten zabieg, żeby szybko wrócic i odpoczywac, spacerować jak dama (tylko trochę lżejsza), czytac zaległe książki....czyli w końcu mieć wolne (z pewnymi oczywiście ograniczeniami) - może być???
    Użytkownik @Rybenka napisał:
    dużo odpoczynku i wygrzewaniaaspiryna nie, czosnek też rozrzedza krewpozytywne myslenie naprawde pomagatrzymaj sie!!


  • 10 lat temu
    Jasne że tak :)))
  • 10 lat temu
    Olusia918 unikaj kontaktu z tłumem (duze sklepy,miejsca gdzie jest wiele osób)- panuje grypa i łatwo złapać wirusa.Imbir (korzeń) w cienkie plasterki lub na tarce + cytryna i trochę miodu super bomba na infekcje.
    Trzymam kciuki. Odezwij się po zabiegu.
  • andziapolska, teraz juz bedzie tylko lepiej , a co to bedzie za radosc jak beda rosly wloski :)
  • Jesteście niesamowite - jak to dobrze, że znalazłam tę stronę:)))
    Czekam chyba spokojnie, chciałabym już wrócić....ale wszystko po kolei.
    Dziewczyny, czy macie jakieś praktyczne wskazówki, co do "pakowania się"?
    A kiedy będę mogła rehabilitować rekę?
    Chyba zaczynam się przyzwyczajać do tego typu myślenia - ale z naciskiem na wyzdrowienie:))
  • 10 lat temu
    olusia, ja wiem, jak to jest z tym pozytywnym mysleniem, ze nie latwo
    ale zycie w ogole ni jest latwe:)

    mi za bardzo brwi nie odrosly, ale sie wykosztowalam, zrobilam sobie permanntny makijaz, jak zobaczylam efekt to ryczalam ze szczescia
    to nieprawda, ze kobiecosc to nie cycki, wlosy brwi i rzesy
    ale teraz mozna sobie ze wszystkim poradzic
    jezeli pomaga na glowe, to trzeba cos zrobic
    sciskam:)
  • 10 lat temu
    nie slyszalam o odzywce
    tak czy siak drogo :DDD
    ale chce sie miec brwi, prawda??
    rzesy mam takie jak mialam, szalu nie bylo i nie ma, ale nie narzekam:))
  • Andziu - zaraz po pracy lecę do sklepu po piłeczkę, a potem .....lekkie pakowanko i aby do jutra.
  • 10 lat temu

    Użytkownik @andziapolska napisał:
    A Dżoana brwi mi już rosną!!! Hurrra!!!


    Mówiłam Kochana, że to kwestia niedalekiej przyszłości :)! Bardzo się cieszę, nawet nie wiesz jak bardzo! Mocno Cię ściskam, buziaki!!!
  • 10 lat temu
    Ja nie stosowałam żadnych odżywek a w 6 tygodni od zakończenia chemii urosły mi piękne brwi i rzęsy.Musiałm je podcinać.Teraz są super i już tak gwałtownie nie rosną.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat