Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Dziękuje za informacje. Moja mama nie miała przeprowadzonych badań genetycznych, 20 lat temu podobno jeszcze tego nie znali. Teraz namawiałam ją do ich zrobienia, ale póki co musi dojść do siebie po operacji. Leczy się w Poradni Onkologicznej we Włocławku u pana dr Krzysztofa Szczepańskiego.Noi okazuje się że lekarz po raz pierwszy spotkał się z takim przypadkiem, że po 20 latach nastąpił nawrót i taki typ raka, skoro mama już miała osuniętą pierś i jajniki. Jeszcze raz dziękuje, zaraz wejdę na to forum Dum Spiro Spero i opisze sprawę mamy. Pozdrawiam:)
  • 10 lat temu
    Skontaktujcie się z Profesorem Pieńkowskim -przejmuje w Centrum Onkologicznym w Otwocku -to w tej chwili najlepszy specjalista od leczenia raka piersi.
  • 10 lat temu
    No, jutro znów ruszamy :)))
  • 10 lat temu
    Witam.
    Wczoraj pobrano mi krew na badania genetyczne.Wynik ma być po 2 miesiącach
    Czy któraś z Was też tak długo czekała na wynik badania?
  • 10 lat temu
    Bo pewnie próbki wysyłają do Szczecina.
  • Witam, ja miałam badania genetyczne robiono. Najpierw BRCA 1 i na to czekałam 1 miesiąc z teraz badają mi CHEK i na to 2 miesiace czekam.
  • Witam:))) 19-go marca mam planowaną mastektomię i chciałabym, żeby ten termin był dotrzymany przeze mnie - jak mam się uchronić przed falą przeziębień, jestem w pracy do 17-go włącznie, a dziś coś "próbuje mnie lekko łupac".
    Poradźcie kochani, co mogę, a co nie mogę wziąć, żeby bezpiecznie "to" rozgonić.
  • 10 lat temu
    Olusia nie bierz aspiryny bo wpływa na krzepniecie krwi i będzie problem .Polecam Fervex i herbata z cytryna w dużych ilościach.
  • 10 lat temu
    dużo odpoczynku i wygrzewania
    aspiryna nie, czosnek też rozrzedza krew
    pozytywne myslenie naprawde pomaga
    trzymaj sie!!
  • Fervexu już nie ma, a Febrisan może być? Wczoraj wzięłam na zmianę z wapnem musującym +wit.c.
    Czuję się lepiej - może nic już nie brac?
    Użytkownik @bbb napisał:
    Olusia nie bierz aspiryny bo wpływa na krzepniecie krwi i będzie problem .Polecam Fervex i herbata z cytryna w dużych ilościach.




Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat