Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    suzy, szybciutko mijaja te tygodnie, prawda?
    sciskam mocno!
  • 10 lat temu
    Tak Rybenka, to prawda- morfologia dzisiaj ok i lecimy dalej:)
  • Witam:)) U mnie też dzisiaj wyznaczono termin zabiegu operacyjnego - 19 marca. A zatem mam 2 tygodnie spokoju?, a potem - zaczynamy walkę z "paskudą".
  • Na razie to jestem w pracy i zaczynam porządkować i "rozdawać robotę". Postanowiłam pracować do końca - mogę sobie na to pozwolić - jestem totalnym "gryzipiórem" i zodiakalną panną, a zatem czasami perfekcjonizm jest moim wrogiem - teraz pomoże mi w zapełnieniu czasu. Muszę mieć komfort umysłowy w leczeniu, dlatego dla swojego dobra muszę posprzątać bieżące sprawy.
    Buziaki dziewczyny - się odezwę:)) Nara.
  • 10 lat temu
    hej olusia:)
    dobrze sobie zajac czyms glowe przed operacja:)
    sciskam:)
  • 10 lat temu
    No i przerwa -infekcja z temperaturą :((( Mama ma pecha jak nie problemy z krwią to infekcjami cholery można dostać.
  • 10 lat temu
    Suzy dodałabym jeszcze imbir (korzeń) i troszkę miodu gryczanego od prawdziwego pszczelarza i mama poczuje się lepiej.
  • Witam,Moja mama 20 lat temu chorowała na raka piersi. Rak 3 stopnia. Usunięto jej pierś a następnie jajniki. 3 miesiące temu nastąpił nawrót. guz pojawił się w drugiej piersi. Usunięto drugą pierś, a wyniki badań są następujące: Carcinoma lobulare invasivum mammae sinistrae, status post tumorectomian.
    Lymphadenitis reactiva acuta fossae axillaris(10)zaawansowanie pT1c No, Mx.
    Structura fossae post tumorectomiam et mamillae normotypica.
    ER(+)15%słaba reakcja,PgR(+)5% słaba reakcja
    HER2 Protein (-) oznaczono przy użyciu PATHWAY HER2 firmy ROCHE DIAGNOSTICS
    Lekarz nie jest pewny jaką podac chemie, jakie leczenie wogóle podjąć.Może ktoś miał podobne i wie co to oznacza. Pozdrawiam:)
  • 10 lat temu
    Too wczesna postać nowotworu. Gdzie się leczy twoja mama? Czy miała badania genetyczne?
  • 10 lat temu
    magda_daczkowska opisz historię mamy na forum onkologicznym Dum Spiro Spero w dziale nowotwory piersi i ginekologiczne lub na stronie amazonek.
    Uzyskasz wyczerpujące informacje.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat