Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    No niestety -rak...
  • 11 lat temu
    suzy
    a podano w wynikach jaki?
    wiem, że teraz jest wam strasznie ciężko
    potem będzie lepiej, trzeba przez to przejsć, wierz mi, przeszłam przez to
    sciskam serdecznie
  • 11 lat temu
    SUZY
    Jest mi bardzo przykro,ale musicie dac rade i byc silne,wiem ,ze to nie jest latwe. Prosze zobacz ile tu na forum nas jest i kazda musiala walczyc, bo warto dla samej siebie ,dla rodziny dla zycia . Rybenka dobrze napisala BEDZIE CIEZKO ALE POZNIEJ BEDZIE LEPIEJ to jest prawda. Tez mocno Was sciskam
  • 11 lat temu
    termin do szpitala wygląda na to że w przyszłym roku... To jest profilaktyka w tym w kraju!!!
  • 11 lat temu
    walczcie o jak najszybszy termin!!
    to jest strasznie wazne, szybkosc dzialania!!
  • 11 lat temu
    suzy czemu tak dlugo trzeba czekac ,nie ma miejsc ?
    kaza sie badac ,a pozniej co ,każą czekac,na co ?
  • 11 lat temu
    termin przyjęcia mamy na 24 listopada chyba że coś się wcześniej zwolni. Strasznie długo .... Ale i tak trzeba było użyć znajomości. I teraz jeszcze mamy o czym myśleć czy zabieg ma być z całkowitą amputacja czy tylko częściową. A skąd my do cholery mamy wiedzieć co jest lepsze??
  • 11 lat temu
    macie chwile do operacji, to możecie się skonsultować z dobrym onkologiem
    decyzja musi byc rozwaznie podjeta na podstawie medycznej
    czasem sa wskazania do operacji oszczedzajacej, ale pacjentka sie bardzo martwi i woli miec pełną mastektomię

    listopad to juz jest ok, dobzre ze sie udalo przyspieszyc termin operacji
  • 10 lat temu
    Witam !dawno mnie tu nie było u mnie oki!synek rośnie egzaminy pozdawane i czuje się super!Witam nowe kobitki!Nie mogę napisac że cieszę się że tu jesteście bo dla Nas najlepiej byłoby żeby takiej strony nie było potrzeby tworzyć. Ale super że jesteście ! a Rak to nie wyrok!Można go załatwić!Terminy w szpitalach sa okropne !ale na mój głupi rozum i moje doświadczenie to wiem że czas w tej chorobie ma duże znaczenie!im szybciej tum lepiej!pozdrawiam Was!Mam dis podły nastrój bo właśnie wybieram się na grób mojej mamy która zmarła na raka piersi! mam doła!
  • 10 lat temu
    Goya, a pochwal się wynikami egzaminów:))


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat