Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    masz racj,e to najwazniejsze
    kiedy wynik?
  • 11 lat temu
    Witam...nie wiem ,czy tutaj jeszcze ktoś zagląda ?? Własnie zalogowałam się tutaj :)
  • 11 lat temu
    Wynik ma być po tygodniu:(
  • 11 lat temu
    Martha
    zagladam codziennie
    suzy
    to juz zaraz po niedzieli:)
    to czekanie jest okropne
  • 11 lat temu
    ja tez zagladam prawie codziennie
    POZDRAWIAM WSZYSTKIE :):):)
  • 11 lat temu
    No to czekanie jest najgorsze. Cały czas chce mamę czymś zająć bo niby jest twarda ale czuje że się gryzie.
  • 11 lat temu
    Suzy ja przed zachorowaniem na raka robiłam nie raz biopsję, bo sugerowano mi ,że jest jakiś guz lub jakieś podejrzenie guzka itp. Jak już przyszły wyniki to okazywało się, że to nic i rakowych komórek nie ma i to sie działo już z 2 lata wcześniej . Wniosek taki ,że nie zawsze musi być to rak ,może sie okazać torbiel itp. Głowa do góry ,jest szansa,że że wszystko skończy się tylko strachem i tak trzymać.Trzymam kciuki za mame i mam nadzieję że będziecie wszystko ok
  • 11 lat temu
    własnie tak trzeba, trzeba mamie glowę zajmować, na pewno do konca sie nie uda, ale kazda chwila bez mysli, co jesli, to bezcenna chwila
  • 11 lat temu
    hej kobitki dawno nic nie pisalam czytam Was caly czas ale jakos sie nie udzielam

    bylam pare dni temu na kontroli - dzisiaj odebralam wyniki - wszystko jest ok
  • 11 lat temu
    to wspaniale:))))


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat