Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    Operacje miałam we wrześniu 2012 roku,a po leczeniu jestem 2,5 miesiąca. Nie wiem dlaczego Nx tak jest napisane na wyniku. Miałam 6 czerwonych chemii i radioterapię.Operacja była oszczędzająca w Komorowicach koło Wrocławia i mam usunięte wszystkie węzły ,bo miałam przerzut do węzła,a guz urósł mi w ciągu ok.3 tygodni na 2,5 cm, tak szybko i wtedy dowiedziałam się że to rak.


  • 11 lat temu
    nie ma jednego schematu na raka piersi
    niby sie mowi, ze rak rosnie latami, ale wiele dziewczyn mowi, ze im rosl w oczach
    ja tez mialam przerzut do wartownika, wszystkie wezly mam usuniete, ale Bogu dzieki, reka jest bardzo ok
    zapytaj lekarza o ten wynik, zwykle jest napisane cos innego poza x kolo N
    to wlosy ci juz odrastaja, prawda?
    pozdrawiam
  • 11 lat temu
    tak mają ok. 3 cm ,ale trochę siwych rośnie ,a przed chorobą miałam wszystkie czarne jak węgiel i proste,a teraz na czubku głowy lekko się falują ,a reszta chyba proste.Jeszcze są króciutkie,grzywka ledwo odrasta hii,śmiesznie wyglądam.19 .09 mam wizytę to go jeszcze wypytam o te XN o co chodzi . A jakie włoski Tobie urosły ,masz kręcone? Mówią,że kręcone rosną i taką miałam nadzieję na kręcone hihi
  • 11 lat temu
    na poczatku urosly mi troche krecone, ale teraz juz mam normalne
    znaczy prawie normalne
    mam o wiele!! gesciejsze nic przed chemia, fryzjerzy pieja z zachwytu, ha ha ha
    ja przestalam nosic peruke 3 miesiace po ostatniej chemii, nie wyrabialam, nosilam kapelusiki, niektorzy krecili na to nosami, le to ci glupsi, reszta mowila, ze wygladam super
    mialam od dawna siwe wlosy ( mam 47 lat) i odrosly takie siwe tez
  • 11 lat temu
    Cześć dziewczyny.U mnie minął już rok od ostatniej chemii. Włosy odrosły super gęste i kręcone jak diabli. Całe życie miałam proste a teraz same loczki. Mam nadzieję że takie zostaną.A jak to u Was wyglada?
  • 11 lat temu
    moje juz sie nie kreca, ale sa bardzo geste:)))
  • 11 lat temu
    A jak długo miałaś kręcone?
  • 11 lat temu
    hm
    chyba rok po chemii przestaly mi sie krecic, moze ciut dluzej
    ale mi sie akurat malo krecily
  • 11 lat temu
    Fajnie że jest takie forum jak to. po dwóch latach choroby nie chce się już obarczać domowników swoimi ciągłymi obawami, bo niestety jest różnie. Czasem wydaje się że wszystko pod kontrolą, a za chwilkę płacz i lament. Tutaj zawsze można znaleść dobre słowo,i dodać sobie otuchy. Sobie i innym
  • 11 lat temu
    bardzo dobrze cie rozumiem
    chyba juz zawsze bedzie ten strach
    ja ostatnio szybko sie mecze i oczywiscie sie martwie, czy oby na pewno wszystko ok?
    a moze to jakies guzy na plucach?
    normalne sa takie obawy\
    nie ma sie co oszukiwac
    rak piersi to nie przelewki


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat