Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Julka34 szczepienie kiedy już jesteś zarazona nie ma większego sensu, trzeba się tylko częściej kontrolować i tyle :)
  • Dreama a ja powiem tak, inaczej, skoro on jest taki, bez uczuć, jeszcze bezczelnie odpisuje w ten sposób nie naprawisz go i nikt mi nie powie, że rozmowa coś da bo jeżeli on nie chce i nie ma zamiaru nic zmieniać to sorry Twoje rozmowy nie pomogą, to tylko łaszenie się u jego nóg, że tak powiem, a Twoje dzieci masz rację będą nieszczęśliwe bo widzą, że rodzice są nieszczęsliwi, czasem lepij odpuścić niż przedłużać agonię czegoś co i tak umrze. Kiedyś ludzie zostawali razem bo dzieci...ale co to za życie bez miłości na siłę? Ja powiedziałam dość i teraz mogę powiedzieć, że jestem szczęsliwa czego Tobie Dreama życzę z całego serca :)
  • Dreama a ja trzymam kciuki, żebyś jakoś sobie wszystko poukładała, patrz przede wszystkim na to, żebyś Ty odzyskała radość z życia!! Nie daj się tłamsić! Ja przez 6 lat byłam w chorym związku w którym facet mnie nie szanował i straciłam całkiem poczucie własnej wartości i wierz mi wyrwałam się z tego i czuję się jak nowonarodzona! Poznałam faceta dla którego jestem wszystkim i który traktuje mnie jak księżniczkę. Wiem, że masz trochę inną sytuację, bo to małżeństwo i dzieci, ale jeśli on nie wykaże żadnej inicjatywy ratowania waszego związku to pomyśl o sobie, bo dzieci na pewno nie będą szczęśliwe widząc ciągle nieszczęśliwą mamę!! Ściskam i trzymam kciuki za Ciebie! <3 Życzę Wam dziewczyny miłego dnia i samych pozytywnych myśli <3
  • Hej dziewczyny :) ja znowu chodzący problem. Mam pytanie. Od 3 dni mam ciemnobrazowe plamienie do tego ból brzucha i kawałki nabłonka (tak mi się wydaje przy kąpieli zauważyłam że to nie śluz) do tego lekkie krwawienie. Jak okres. Nie wiem czy to normalne bo mój okres zazwyczaj jesy dosyć obfity i krwawy. To mój drugi okres po konizacji leep o trochę zaczynam się martwić że coś jest nie tak :( poza tym to plamienie zaczęło się tydzień przed okresem dopiero dzisiaj powinnam dostać w najlepszym przypadku bo ostatnio mam dłuższe cykle. Ech. Muszę dodzwonić się do lekarza bo mam na jutro wizytę i nie wiem czy jechać i zapytać o to czy nie.. Może nie odwoływać i pojechać z tym plamieniem? Niestety doktor ma mega odległe terminy ale miałam mieć badania po konizacji. Powiem wam że już sama nie wiem. Może to zwykły okres i powinnam zmienić termin? Albo pojechać i chociaż wystawi mi kolejne skierowanie? Co myślicie?
  • Emily ja mam dokladnie to samo i sie tez zastanawiam co to. Z tym ze na konozacje dalej czekam no i nie mam krwawienia samo brazowe plamienie, bol brzucha przewaznie rano i wieczorem i kawalki czegos. Nie mam pojecia co to :) a moesiaczke powinnam miec za jakies 2 tyg chociaz ja mam tak nieregularne cykle ze nigdy nic nie wiadomo ale samo plamienie czesto mam z tym ze nigdy przy tym nie bolal brzuch
  • 7 lat temu
    emilyemily ja bym pojechała dla swojego spokoju, jedź, lepiej nie zwlekać z tym za długo
  • 7 lat temu
    Cześć dziewczyny. Nie odzywałam się kilkanaście godzin a to do mnie nie podobne. Czuję się w obowiązku napisać co i jak. Otóż wczoraj byłam w nastroju do płaczu i lamentu nad moją niedolą. Dziś kolejny rrudny , zaganiany dzień więc mniej czasu na rozmyślanie. Dziękuję wam wszystkim za to, że mnie sprowadzacie trzeźwo na ziemię. Każda z was ma rację ale trudno w mojej sytuacji o zimną krew i zdrowy rozsądek. Układamy sobie powoli plan działania w głowie a Tobie Jezyk321 dzięki za prywatne wiadomości, cieszę się, że są taloe ciepłe kobietki na świecie. Tosia przykro mi że mnie rozumiesz. Nie wróży to nic dobrego. Trzymam kciuki mam nadzieję że wszystko Ci się poukłada jakoś. Tasza Agusia i inne bardzo wam dziękuję za słowa otuchy. Jesteście wszystkie wspaniale, że się nie wsciekacie i mnie pocieszacie, radzicie mi. Już przepraszalam za to że tak się tu zwalilam z kryzysem swojego małżeństwa i przeproszę was raz jeszcze. Emilyemily i Anusia to co piszecie mnie przeraża (ale trzeba przyznać że cykor ze mnie). Ja takich plamien nigdy nie miałam. Jeszcze nie da się zidentyfikować tej materii która się pojawia? Jejku nie czekaj Emilyemily i jedź do lekarza. A jeśli to nie zwykłe krwawienie tylko coś więcej. Kaa ma rację najwyższej lekarz powie Ci, że zaprasza innym razem. Skoro coś Cię niepokoi to chyba dla spokoju ducha warto się wybrać skoro masz i tak wizytę umówiona. Pozdrawiam <3
  • 7 lat temu
    :D <3 B)
  • Dreama to forum ma magiczną moc i owszem przede wszystkim chodzi o nasze zdrowie, walkę i ogólnie raczysko, ale jeśli potrzebujesz się wygadać to sądzę, że tutaj są takie super babki, że i wysłuchają i postarają się pomóc i doradzić jak tylko mogą ;) Więc nie przepraszam, tylko jak coś Ci leży na serduchu i chcesz to z siebie wyrzucić to sądzę,że to forum jest jednym z lepszych miejsc gdzie możesz to zrobić ;) Pozdrawiam i tak jak już mówiłam trzymam za Ciebie kciuki twarda kobietko <3
  • 7 lat temu
    Telefon mi ześwirował i wysyła w kółko to samo :) sorki <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat