Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Za tydzien mam wizyte 11 mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze mam kochanego meza dwoje dzieci wiec jestem dobrej mysli musi byc dobrze dziekuje wam za te kilka slow
  • Kaa Gratulacje!!! :-)
  • 7 lat temu
    Kaa <3 <3 <3 gratuluję kochana :D cieszę się razem z Tobą bo dobre wyniki to najpiękniejszy prezent, wiadomość, po prostu radość, sciskam mocno <3
  • 7 lat temu
    Kaa superaśnie! Tak się cieszę twoim szczęściem aż mi się oczy spociły! Oby tak każda z nas mogła pochwalić się kiedyś taka wspaniała wiadomością. Nasza moc jest potężna i żaden dziad jej nie przezwycięży! Julka dziękuję za twój wpis. Myślałam, że tylko u mnie jest dziwnie, nienormalnie. Moja sytuacja jest tak skomplikowana, że naprawdę nie wiem czy cokolwiek da się uratować. To tak błędne, chore koło, które toczy się od dłuższego czasu. Rozmów i "drugich" czy też "ostatnich" szans było tyle, że te określenia straciły na swej wartości. Mój mąż powiedzial wczoraj, że nigdy się nie zmieni i że jak chcę rozwodu to proszę bardzo. Teraz kiedy mam tyle na głowie najnormalniej w świecie słów mi zabrakło i jestem zupełnie zrezygnowana. Mam dwie córki, hipotekę, HPV i chorą mamę. On ma swój motor! Ahh...co tam smutki najważniejsze że Kaa ma dobre wyniki!!!! To dobra wróżba dla nas wszystkich reszta sama się poukłada!
  • Kaa mówiłam, nie mogło być inaczej ;) Gratuluję kochana <3 Ja od wczoraj mam gorsze dni: biegunka, wymioty, brak sił na cokolwiek... Czuję się jak wrak...
  • 7 lat temu
    agnieszka76, anusia662,dona77, dreama, iłka, joasia81, julka34,muszka, sierotka, tasza27, tosia42 i wszystkie babki których nie wymieniłam teraz alfabetycznie ;) ;) jesteście bardzo Kochane bo mając swoje własne sprawy pamiętałyście i o mnie ;) Czuję, że jestem kolejny krok do przodu. Jeszcze niecałe dwa lata temu nie miałam zielonego pojęcia co w życiu paskudnego mnie spotka a dzisiaj wiem, że wszystko jest możliwe. Uparcie wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną, przed nami, serio. Na wyniki TK czekałam dużo za długo ale okazało się, że opis poszedł jeszcze do konsultacji i utknął na kilka dni. Dzisiaj wiem bo inaczej być nie może, że skoro się wzięli ostro za ten opis to musi być wiarygodny. Dbajcie o siebie Kochane, jeśli coś Was niepokoi to drążcie temat choćby po to, żeby się nie zadręczać i spokojnie spać <3 Ściskam wszystkie <3 <3
  • kaa, wspaniała wiadomość! cieszę się niezmiernie twoim szczęściem <3 Dreama, nam lekarz zalecił seks w prezerwatywie. Pewnie możesz bez, ale jeżeli ty wiesz, że jesteś zarażona, a nie wiecie, czy mąż jest, to on robi to na własne ryzyko. Może się zarazić (o ile wcześniej się nie zaraził), ale nie musi, różnie to bywa. Ogólnie seks w prezerwatywie też nie daje 100% pewności, że się HPV nie zarazisz... A ja się chciałam zapytać, czy któraś z was pozbyła się wirusa? Sprawdzałyście to i jeżeli tak, to kiedy, ile po zabiegu konizacjii?
  • Tasza przykro mi, że kiepsko się czujesz ;( Czy długo jeszcze potrwa ta kontra dla wroga? Kiedy badania kontrolne? Nie dziwię się, że tak to znosisz , mam nadzieję, że ten atak jest skuteczny i wiem, że zwyciężysz tą bitwę <3 <3 <3 Dreama postaraj się zignorować męża, zacznij wychodzić sama, do kina, umów się z koleżankami, odstaw się i powiedz, że dziś to Ty wychodzisz. Nie tłumacz się, nie rób scen, zacznij go ignorować i pokaż , że też masz swoje życie. To działa. Może ma kryzys wieku średniego?? U mnie było podobnie z tym motorem. Zrobiłam jak pisze Tobie, na początku byl zapał na motor a teraz motor stoi i sie kurzy ;)
  • A jeśli chodzi o hpv to nie zaśmiecajcie sobie tym glowy, jeśli wy go macie to ma i mąż. Nie da się tego pozbyc. Ma to co drugi czlowiek. Prezerwatywa nie chroni przed tym. Dajcie sobie z tym spokój bo stanie się to problemem nr 1 w związku.
  • Dla potwierdzenia przydatny link ;) http://www.kwiatkobiecosci.pl/av/128/Wirus_HPV.html


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat